Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Essence...

Mit gondoltok az Essence termékekről?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy milyen termékeket vennétek meg??melyiket nem vennétek újra?mi vált be nektek/mit ajánlatok 14/L

2012. ápr. 10. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a körömlakkjait, meg a körömdíszítő termékeit próbáltam csak, de azokat imádom! Gyönyörű színű lakkjaik vannak, bár tény, hogy borzasztóan kevés van egy üvegben (5 ml).

Van Essence pontozótollam, körömynomda sablonom, körömnyomdához való lakkom, ezeket nagyon szeretem!

A sminktermékeket nem próbáltam.

2012. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én a quattro-n gondolkozom valamelyik natúr szinűt szeretném csak előbb vélémények kellenének
2012. ápr. 10. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem őket jó áron jó termékek,általában.. de régen jobbak voltak :(
2012. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lakkom, szemceruzám meg szemhéjfestékem van. a lakkok szép színűek, a szemceruza szép fekete, a szemhéjfesték szép földszínű, de nem olyan tartós :D 10ből 8 pontot kapna.
2012. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egynek elmegy, ez a véleményem, nem egy nagy szám egyik terméke sem, de az ár-érték arány nagyon jó.
2012. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A körömlakkjuk tényleg jó!

Én most vettem tőlük egy habállagú alapozót, és meglepően jól bevált!

2012. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szemhéjpúderek /palettásak/, filces-zselés tus, sminkecsetek, szájfények, rúzsok,körömlakkok. Ezeket onnan veszem.


Púdert, spirált viszont nem. Spirállal megszívtam kétszer, nekem több essence spirál nem kell, azt nem vennék onnan.

2012. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van szájfényem, körömlakkom és szemhéjpúderem. ez utóbbit soha többé, mert viszketett,begyulladt a szemhéjam, de a száj cuccok, meg a lakkok jók.
2012. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában inkább a catrice. Én Essence púdert, alapozót nem tennék a fejemre, a spirálok szörnyű minőségűeket. Amik jók, azok a körömlakkok, szájfények, a szemhéjpúder attól függ, volt már nagyon jóval is dolgom.
2012. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a körömlakkok nem jó minőségűek; olcsóak de szarok:// a színük az jó, de nekem nem száradt meg rendesen vagy nagyon lassan könnyen maszatolódott, kopott
2012. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!