Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kövér vagy, szoktál azért...

Ha kövér vagy, szoktál azért strandra járni, ha meg nem, akkor mit szólsz a strandon a kövérekhez?

Figyelt kérdés
én nem, bár nem ez miatt, de igazából nekem sincs nagyon kedvem nekivetkőzni mert van egy nagy hasam, majdnem 120 kilós vagyok, de érdekelne, hogy mást érdekel-e mások véleménye, ha meg nem vagy kövér, akkor ha látsz ilyen 120-160 kilós monstrumokat, akkor mit szólsz hozzá? (ja és nem érdekel a fogyjál le és a mindenkinek meg kell barátkoznia a testével típusú válaszok, mert nem a kérdésre válaszolnak)
2012. ápr. 10. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én nem mondom magam kövérnek max. ducinak . én elmegyek de sose fürdök. törölközőbe ülök és újságot olvasok,beszélgetek. én őszintén akik ilyen 100 kiló alatt vannak le a kalappal hogy fel válalják magukat de aki már tényleg nagyon-nagyon kövér az szerintem már kicsit undorító hogy pl. egy kis fecskébe ott feszít.
2012. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is kövér vagyok ugyan, de én megyek strandra, igazából többnyire a vízben vagyok mert én teszek is azért hogy menjen le valami így szoktam úszni heti 2 szer ha nyáron a szabadtéri strandra megyek vagy ki a tóhoz ami ingyenes akkor amikor csak tehetem én ott vagyok úszok egy pár hosszt majd beszélek a haverjaimmal ha úgy van megiszok 1-2 sört és indulás haza. Engem ez így látványra nem zavar és mások sem néznek rám úgy mintha szörny lennék.
2012. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"én elmegyek de sose fürdök. törölközőbe ülök és újságot olvasok,beszélgetek" - na én ezt nem bírnám...


Ugyan én nem vagyok kövér (66kg), de van feleslegem. Természetesen megyek strandra. Én egyáltalán nem szólom le a kövéreket, hisz nem tudom, hogy miért azok (betegség, genetika, vagy szimplán lustaság). Szerintem menjetek nyugodtan! :) Ki bírja ki az egész nyarat strand nélkül? :) Ha ti elfogadjátok magatokat, a világ is elfogad majd titeket! :) Gyerünk csajok, strandra fel! :)

[link]

2012. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ja, aki kövérként ír, az írhat nemet, kilót meg centit.


nekem a testi adottásgoktól függetlenül strandiszonyom van, régen sem fürödtem, most sem szoktam, volt, hogy 2-3 órát álltam és néztem a partot, meg vártam a többieket, de monjuk ez meg részben a szemüveges korszak volt, mert azzal nem megyek be, annélkül meg szart se látok. A tenger meg nekem a sóssága miatt nem pálya, legalábbis max nyakig, de idén lesz tengerpart, hogy fürcsi lesz-e még kérdés, most éppen azért mert szarul nézek ki:)

2012. ápr. 10. 16:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam van fölösleg (165/66), de megyek strandra, és 7 hónapos terhesen 90 kilósan, meg a szülés utáni nyáron 80 kilósan is mentem.

Látok kövér embereket, de ugyanúgy nézek rájuk, mint bárki másra, nem bámulom, vagy nézem le őket.

(Párom 100 fölött van, ő is megy strandra, nincsenek gátlásai a súlya miatt.)

Az ember azért megy oda, hogy jól érezze magát. Az szánalom, ha valaki annyira ráér, hogy azt elemezze, ki hogy néz ki, hány kg, stb...

2012. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én nem foglalkozok vele, ha kövér emberek vannak a strandon, de ha rajtam épp van felesleg akkor nem szoktam menni pedig nem vagyok kövér 175cm 57kg
2012. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is van felesleg, 164/65.

Igazából évekig nem mertem betenni a lábam strandra, a múlt nyáron gondoltam meg magam, amikor a barátnőim elrángattak. Beadtam a derekamat, elmentem, és olyan baromi jól éreztem magam, hogy ne tudd meg. Legelőször nem mertem levenni a törülközőt magamról, de levettem, és láttam, hogy az égvilágon senki nem foglalkozik azzal, hogy ki milyen alakkal megy oda. Én még strandon nem láttam olyat, hogy 50 kiló felett belépni tilos... Volt nem is egy olyan csak, akinek a vádlija volt akkora, mint nekem a 2 combom, és olyan nyugodtan mászkáltak a strandon, hogy csak na.

Szard már le, ki mit gondol, menjél, ha kedved van nyugodtan.

2012. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok kövér, de szerintem mindenkinek ugyan annyi joga van elmenni a strandra.
2012. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Rajtam van felesleg, adatokat nem írok, de elmondhatom, hogy olyan arányosan gömbölyű vagyok; van pocim, fenekem, combom, csípőm, cicim (szerencsére a derekam karcsú^^), főleg az utóbbi pár évben szedtem meg magam.

Egy időben nem jártam emiatt strandra, pedig akkor vékonyabb voltam. Most már nem érdekel, elmegyek és jól érzem magam! Nem bírnám ki, hogy törcsibe tekerve ülve süttessem magam a napon, hintázok, lubickolok, sétálgatok, szórakozok. Nem veszem észre, hogy megbotránkoztatnám az embereket, de persze nem is vagyok "120 kilós monstrum":)

2012. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rajtam is van felesleg, főleg a hasamon, bár szerencsére rajtam jól oszlik el. Mindig járok strandra nyáron, mindig megnéznek, de általában a pasik (és jó értelemben mielőtt valaki félre értené) sokszor oda is dobják véletlenül a labdát, lefröcskölnek stb. Úgyhogy annak ellenére hogy 75 kiló vagyok, jól érzem magam a bőrőmben, magabiztos vagyok és szerintem ez a legfontosabb :)
2012. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!