Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kövér vagy, szoktál azért...

Ha kövér vagy, szoktál azért strandra járni, ha meg nem, akkor mit szólsz a strandon a kövérekhez?

Figyelt kérdés
én nem, bár nem ez miatt, de igazából nekem sincs nagyon kedvem nekivetkőzni mert van egy nagy hasam, majdnem 120 kilós vagyok, de érdekelne, hogy mást érdekel-e mások véleménye, ha meg nem vagy kövér, akkor ha látsz ilyen 120-160 kilós monstrumokat, akkor mit szólsz hozzá? (ja és nem érdekel a fogyjál le és a mindenkinek meg kell barátkoznia a testével típusú válaszok, mert nem a kérdésre válaszolnak)
2012. ápr. 10. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kövér, de szerintem strandolj nyugodtan. Senkit nem érdekel a másik ismeretlen ember súlya.
2012. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem nincs feleslegem, sőt csinos vagyok, homokóra, de én még így sem merek elmenni semmilyen strandra. 13 éves korom óta nem voltam! szóval ha még ducibb lennék akkor meg aztán pláne nem mennék. ha nem vagy biztos magadba te se menj szerintem, de ha úgy érzed nem lesz gond, nem parázol be, jól fogod érezni akkor menjél. vagy ott van az az opció hogy veszel egy olyan fürdőruhát ami ilyen kendős és az átalakitható egy nagy kendős ruhává, hozzá egy napszemcsi, a kényes részeket eltakarhatja, a nem kényeseket (kéz láb mell ) láttatja...valamelyik reklámban volt ilyen...
2012. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
a kérdés nem rám vonatkozik, bár célcsoport vagyok, csak kíváncsi vagyok, ki, hogy kezeli, ha 70 kilós lennék sem strandolnék többet, mint most:)
2012. ápr. 11. 09:26
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Én nem bírom a kövér embereket, de őket nem csak a strandon, hanem szimplán az utcán sem. Ettől függetlenül, ha kimegyek strandra, nem rágódom ezen, h fúj de gáz. Kit érdekel?..érezze jól magát ő is, én is, szerintem az emberek azért járnak strandra (vagy akármilyen szabadidős tevékenységre), hogy jól szórakozzanak, nem azért, hogy fikázzák a többieket..Legalábbis remélem :)
2012. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Rajtam is van felesleg,175/90 21L de egyrészt nem nézek ki ennyinek súlyra(erős csontozat:S) másrészt olyan arányosan vagyok duci; van pocim, fenekem, combom, csípőm, cicim,de a derekam az ilyen szépen "beugrik" tehát ilyen homokóra alakom van nagyobb kivitelben:)

én imádok strandra járni... igazából nem is érdekel mások véleménye, meg vannak tőlem nagyobb emberek is ott...

2012. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
180cm magas, 105kg 18/F vagyok fecskébe járok strandra és nem izgat ki kövér, ki nem
2012. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kövér vagyok,és imádok strandra járni,amikor csak tehetem,megyek!Egyáltalán nem érdekel senki véleménye.Tőlem nyugodtan bámulhatnak is.Azért vagyok ott,hogy jól érezem magam,és ezen pár megvető pillantás sem változtathat.Amúgy volt hogy napozás közben néztem a törcsim előtt elhaladó embereket.És bármily hihetetlen,senki sem tökéletes.Van kövér,sovány,csámpás,pókhasú,gebe,cs*csös,faros,xlábú,narancsbőrős ember,és ez így szép és jó :)

Szóval rám az vesse az első követ,akinek nincsenek hibái.

2012. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13 éves kamasz fiúként hát én elég duci kövér voltam, kb 20 kilóval voltam több a normál súlyhoz képest, nekem bajom nem volt strsndoljak, egyébb fürdő gatyákkal volt bajom mire rá jöttem meik kényelmes, kövérségem miatt meg érzékeny bőr miatt mű szálas gatyákat nem tudtam használni, bajom gondom ezzel volt, meg oldottam sima rendes pamutos rövid gatyát használtam strandon jó bő kényelmeset, így már tulajdon képpen nem volt gondom bajom, igazából kövérségem miatt a fel fújhatós gumi csónakon lyukadt ki, nem igazán szerette súlyt.
2022. febr. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!