Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég kínos, de van egy kis...

Elég kínos, de van egy kis bajuszom. Nagyon zavar mert elég nagy és más barátnőimnek nem nagyon van, vagy ha van is szőke. nekem pedig sötét. Kozmetikushoz nem akarok elmenni. Inkább valami otthon praktikát szeretnék kipróbálni . Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Olvasgattam párat... ki is próbáltam egyet a csipesszel való szedést.. ami nagyon fájt és sok időbe tellett.. és viszonylag hamar visszanőtt .. és az a baj hogy nagyon fiatal vagyok ( 13).. de nagyon zavar a bajusz..
2012. ápr. 10. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Rossmanba lehet kapni arcra való gyantát. Azzal gyorsan és könnyen le tudod szedni, még ilyen aloeverás törlőkendő is van hozzá, hogy a maradék gyantát le tudd szedni. A fájdalmat ki lehet bírni, mert a szépségért meg kell szenvedni. ;)
2012. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
a gyanta az jó, de ha egyszer elkezded azt már folyamatosan csinálnod kell és nem hagyhatod abba, szóval gondold meg!
2012. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 14. 16:46
 4/5 anonim válasza:
[link] ez jó megoldás XD
2012. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Más baràtnőid?! Ezekszerint lány vagy.

Ezt úgy hívjàk hormonzavar, orvos segít nem a Rossmannos kenceficék!

2019. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!