Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon szeret körmöt festeni, és rengeteg körömlakkja van?

Figyelt kérdés
Szoktatok szineket keverni, különleges mintákat kipróbálni stb? Kb. hány lakkotok van?
2012. ápr. 11. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretek körmöt festeni, de nem bonyolítom túl. nagyon szeretem az élénk, erős színeket, így inkább csak egyszínűre lefestem. néha, ha olyan kedvem van, csinálok egy franciát, mert szép, hosszú, egészséges körmeim vannak szerencsére :) azt hiszem olyan 40db lehet, 1-2vel több esetleg :) 18/L
2012. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én teljesen körömlakk mániás vagyok jelenleg 65 db-om van és az a baj minden pénzemet ha kapok, már nem is inkább ruhákra hanem drogériában szórom el,főleg rossmann. Már lekéne szoknom,lassan heti 2 körömlakkot veszek és már 65 db körömlakk nagyon sok! Szerintem ez valami dili nálam,jó lenne kigyógyulnom..:)
2012. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is körömlakk mániás vagyok. kb 35 db lakkom van. általában egyszínűre festem. régebben ilyen extrémebb mintákat is csináltam,ami a legjobban sikerült az az újságpapíros minta volt, de mostanában nincs rá időm.19/L
2012. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

imádom festegetni a körmömet,a viva honlapján,meg youtube-on szoktam nézegetni a mintákat..:)

kb 35-40 körömlakkom van

2012. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én imádok körmöt festeni. Általában a youtube-on nézek mintákat. Régebben mindenféle színes, élénk, feltűnő dolgot festettem a körmeimre, de mostanában inkább egyszerűeket választok, és csak a gyűrűsujjamra teszek mintát. kb. 50 körömlakkom van.

18/L

2012. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek körmöt festeni/díszíteni, egy rakás lakkom van (jelenleg úgy 70 db körül, egy ideje nem számoltam). Blogot is írok róla :)
2012. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
blogod cimét elküldöd?:)
2012. ápr. 18. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!