Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes a vateráról Ray Ban...

Érdemes a vateráról Ray Ban Aviatort venni kb 7000-ért ha fontos nekem hogy UV szűrős legyen?

Figyelt kérdés

Mindegyik eladó azt állítja hogy UV szűrős a napszemüveg.

Nekem ez tényleg fontos mert én használni is szeretném és nem arra kell hogy a kamerának pózoljak vele.

Az eredeti 30.000ft-tól kezdődik de ennyit nem szívesen adnék ki érte mert lehet hogy 1 év múlva kopott lesz vagy leejtem és eltörik.


2012. ápr. 15. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elvinni napszemüveg-vizsgálatra.
2012. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. De ha már megvettem akkor nem fogja az eladó visszavenni ha kiderül hogy mégsem UV szűrős.
2012. ápr. 21. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg,hogy vigye el és adjon róla bizonylatot.
2012. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy elvinné bevizsgáltatni. Többen vesznek szemüveget ezektől az eladóktól. Nem fog pont velem foglalkozni.
2012. ápr. 26. 17:01
 5/7 anonim válasza:
Tenyleg azt hiszed hogy egy 30.000Ft erteku szemuveget meg tudsz venni 7000 Forintert,es az eredeti is? Biztosan nem az.Ne legyel naiv,vegyel inkabb "noname" szemuveget,amit vasarlas elott meg tudsz fogni. Vagy ha Vaterarol akarod megis,akkor kerjel szemelyes atvetelt,es fizetes elott nezesd meg valakivel,aki ert hozza.
2012. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megvan a szemüveg.

Megvizsgáltattam az optikában és Uv szűrős. Az egy dolog hogy nem eredeti, ha kibír 2 évet akkor már megérte az árát.

2012. jún. 12. 21:28
 7/7 anonim válasza:
Az ilyenek miatt nyuzsog mindenhol a sok hamisitvany. Hiaba,amig vereb van, addig loszar is van......
2012. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!