Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Lányok! Nektek mennyire fontos hogy egy srác jóképű legyen?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék arra hogy egy párkapcsolat eléréséhez menyit jelent nektek ha egy fiú helyes arcú jól ápolt meg viszonylag elég jó az öltözködése egy átlagos testalkattal?
2012. márc. 15. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak annyira legyen jóképű,hogy vonzódjak hozzá.
2012. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem kell hogy törődjön magával, ezért én is kihozom magamból a legjobbat... szóval azért nekem kell rendesen
2012. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem normális mértékben szükséges, hogy büszke is legyek rá, amikor az oldalamon billeg.
2012. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves utolsó!

Akkor ezek szerint csak olyan pasi kell neked,akivel lehet villogni? Egy kevésbé jóképű fiú már nem is jó?

2012. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak válaszként: hát úgy tűnik, nekem fontos, hogy valamennyire jóképű legyen, hogy én találjak benne valami helyeset, különben nem fogok hozzá vonzódni. Lehet, nem jól fogalmazok, de ha valakinek nem tetszik a másik, akkor abból nem lesz egy pár. Szerintem mindenkinek kell, hogy találjon a másik arcán valamit, ami neki tetszik, hisz ettől vonzódik majd hozzá. Nem?!
2012. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!