Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy fiúnak fogszabalyz...

Ciki ha egy fiúnak fogszabalyzoja van?

Figyelt kérdés
Ugytunik hogy fogszabalyzora lessz szükségem de nagyon felek tolle és azt szeretném megtudni h vajon ezután fog csökkeni a népszerűségem a lányok körében? Van amitől feljek?
2012. ápr. 17. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy lerágott csont, de az ciki, hogy nem tudsz helyesen írni. És most reklám:
2012. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Telefonon nagyon nem könnyű helyesen írni főleg az Androidon ami elméletileg bevan alitva h rakja az ekezeteket de minden szavon sajnos nem használja ám asztali számítógépen tök helyesen írók
2012. ápr. 17. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki, emiatt nem fog lecsokkenni a nepszeruseged... :D Ha pedig valamelyik lanynal emiatt nem kellesz, akkor nem erdemes vele foglalkozni. Amugy az egyik oszt.tarsamnak is volt, es senki sem baszogatta ezzel. :D

16/L

2012. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. ápr. 18. 09:09
 5/7 anonim válasza:
Nem fog csökkenni a népszerűséged,sőt szerintem ez még előny is lehet.Nekem alapvetően nagyon tetszenek a fogszabályzós fiúúk:)Szóval nincs mitől félned.Nem ciki a fogszabályzó.Az ciki,hogyha valakinek kuszák a fogai és nem tesz semmit annak érdekében,hogy szépek legyenek:)
2012. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyaan cukik a fogszabis pasik.;D Ráadásul így egy csaj egyből leveszi, hogy foglalkozol a külsőddel és igényes vagy..
2012. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek most megnyugtattatok:)
2012. ápr. 19. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!