Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiúnak fogszabá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúnak fogszabályzója van kevesebb esélye van nálatok? Több (szerintem ilyen nemnagyon van)? Ha van esélye akkor kevesebb, vagy nem is veszitek figyelembe?

Figyelt kérdés
Légyszíves, hosszú, részletes választ. Egy fogszabályzós 14/F.
2011. júl. 11. 02:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok,de nehogy már egy fogszabályzón múljon hogy tetszel-e valakinek!Örülhetnek a lányok hogy nem egy csámpásfogú barátjuk lesz majd,hanem egy olyan akinek szép mosolya lesz!

Ne parázzatok már ezen a fogszabályzós dolgon!Ebben ma már nincs semmi szégyellni való és régen sem volt!!

2011. júl. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Heeeee, kérdezek azt beoltól, jó hogy anyámat nem emlegeted...
2011. júl. 11. 02:42
 3/21 anonim ***** válasza:

Normálisan válaszoltam,hogy ne parázz már ezen!!Amúgy meg ha most emiatt tényleg kevesebb esélyed lenne később csak nyersz!Van aki csak huszon éves korába döbben rá hogy jaj hát ez így mégsem jó hogy kilóg a fogam a számból.Akkor jobb?Fiatal vagy még ezen agyalni!

Példa:

farkasfogam volt (nem tolta ki a metszőfogam az új hanem elé nőtt.Egyik akkori osztálytársamnak ugyan az a foga ugyan úgy nőtt.Én kaptam ÉJSZAKAI fogszabályzót,tehát nem is látta senki és szép szabályos fogaim lettek!A srác erre nem volt hajlandó mert túl hiú volt!Szerinted ma hogy néz ki úgy?Hát nem valami esztétikus!!

Na akkor mi a baj a fogszabályzóval pláne 14 éves korban?

Mondhatnék még story-t de szerintem felesleges!:)

2011. júl. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak nemtudtam, mert mindig amikor tükörbe nézek olyan furának néz ki, mondjuk engem nem zavar egy lányon a fogszabályzó
2011. júl. 11. 02:53
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Na még egy!

Volt egy barátnőm.Nagyon szép lány volt,de össze vissza állt 1-2 foga!Ezt elmondtam neki hogy kár érte mert gyönyörű az arca,stb!Nem szalad azonnal a fogdokihoz de kb 2 év múlva már rajta volt a fogain a szabályzó és azóta tökéletes csaj!Ha ezt megteszi 14 éves korában már el is felejtette volna mire velem jár!

2011. júl. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen természetes dolog!ha el van törve a kezed,begipszelik ugye?Az ciki?Kevesebb úgy az esély?Nem!Ha az lenne nem kéne inkább a gipsz és forrjon össze a csontod úgy ahogy van és legyen kacska kezed egész életedben?Ugye nem?Vedd úgy hogy a fogszabályzó egy gipsz!:)

Na érted már?hol ebben az oltás?:)

2011. júl. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mostmár kezdem érteni, de mégis, ott van, ha eszek, beszélek, ha úgy adódik, smárolok. Egy gipszelt kéz meg csak lóg a nyakamban, de amúgy jó, hogy odaírtam, hogy Lányok!, mert így az ö szemszögükböl válaszolnak ;), persze ezek ellenére nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2011. júl. 11. 03:05
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha most írta volna 5 magát lánynak mondó valaki hogy fúj az gusztustalan,akkor jobb lenne neked?

Gondolj bele abba hogy 10 év múlva azt a kérdést tennéd itt fel,hogy: lányok!ha egy fiúnak össze vissza állnak a fogai mert szerinte ciki volt a fogszabályzó 10 évvel ezelőtt,akkor kevesebb az esélye?

2011. júl. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nemtudom.
2011. júl. 11. 03:22
 10/21 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vagyok, nekem tetszenek olyan lányok, akiken fogszabályzó van.
2011. júl. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!