Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőhetek még 15 évesen?

Nőhetek még 15 évesen?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok. Már tavaly nyár óta nem nőttem semmit. Mondjuk az elmúlt évben sokat stresszeltem, ez esetleg befolyásolhatta a növekedést? 5 éves korom óta modellkedem, viszont a modellügynökségem szerint ha nem leszek 170 cm, nem mehetek kifutóra. Van esély, hogy még vhogy nőhetek 5 centit? És ha igen, milyen módszerekkel? Anyukám 160 cm, apukám 178. Ők sem olyan magasak, de ismerek olyan lányt, aki elég kis termetű volt és mivel rengeteget táncol, 17 évesen nőtt 5-6 centit.
2009. jún. 20. 11:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
én 18-19 évesen nőttem legalább még 3 centit L/20
2009. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges pesrze, lehet, hogy nem nősz majd 2 évig semmit és utána majd több centit is :)
2009. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Menstruáció megjötte után már nem fog nőni a nő.
2009. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%
Persze hogy még nőhetsz, bár ez genetikai alapon is van, mivel szüleid sem túl magasak..lehet hogy nem, de ha volt nagyszüleid közt/más rokonaid közt, olyan aki magasabb volt az visszaüthet genetikailag.Én pl 17/L 157 vagyok csak,de sajnos ilyen nővesztő szerekről még nem halottam:)
2009. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

12:15

Ez hülyeség...

Nekem 11 évesen jött meg akkor én már soha nem fogok nőni?

pff...

2009. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nőhetsz még.:) Én 16 éves vagyok, most az elmúlt egy év alatt csak 1 cm-t nőtem.:D Én is megijedtem, hogy 164 cm maradok.:D (Bár már ez sem olyan pici a korosztályomban.:) Aztán a 15 éves öcsém hirtelen nőt 10-20 cm-t - pár hónap alatt.:D Úgy meglepődtem...:D Úgyhogy bármi megeshet. Lehethogy pár hónap múlva még túl magas is leszel...
2009. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiam a tavaly nyár alatt rengeteget nőtt! Kb. vagy 10-15 centit, akkor annyi idős volt mint most te! Csak egyél nagyon sok tejterméket és járj el sportolni! Még nőhetsz, nyugalom!
2009. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bíztatást:) Viszont a fiúknál a növekedésben más a helyzet nem?:S Mármint ők hirtelen megnőnek a lányok pedig lassabban és a lányok hamarabb is állnak meg a növekedésben:/
2009. jún. 20. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

a lányok hamar meg állnak a növésben sajnaén is 165 vagyok, de én szeretek ekkora lenni, biztos jo lenne egy pár centi de ettöl vagyok én én.

és én undoritonak tartom h azok a köcsög modellügynőkségek miatt igy magad alatt lettél... hmm.. te tudod de szard le nem lehet az az egész életed

2009. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ebben a menstruációs dologban van valami. mmint nem az, hogy utána nem fogsz nőni, hanem csak az, hogy általában az lesz nagyon magas aki későn érik, tehát a hormonrendszere később fejlődik ki.

persze nem csak ez befolyásolja, ugyanis a magasságot nagyon sok minden meghatározza. ezért lehet az, hogy ha pl egy ikerpár más környezetben nő fel, akkor a magasságuk között 10-15 cm eltérés is lehet.

ha sportolsz (pl kosár) akkor nagyon esélyed van még nőni.

remélem összejön :)

üdv:

19L

2009. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!