Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőhetek még 15 évesen?

Nőhetek még 15 évesen?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, vélemények ? Szeretnék még nőni 1-2 centinél többet is, elérhető ? Hallottam, hogy a menstruáció beállása után megáll a növés, de nekem a menstruáció hol van, hol nincs, már kb 5 hónapja nem volt és különben sincs beállva még normálisan. 158 cm vok, anyum 151 és apum 170


Nőhetek még és ha igen akkor hogy ?


2010. febr. 17. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

hát szerintem h tudnád elintézni, hogy nőjj. már nem azért de elég hülye kérdés ez :O meg általában 18 évesen hagyjuk abba a növést... és a menstruációhoz semmi köze!!!! ezt meg honnan vetted? akkor ezek szerint nekem 12 éves korom óta nem szabadott volna nőnöm...érdekes h mégis magasabb vagyok 10 centivel. am inkább a nagyszüleid magasságát nézd és ne a szüleidét.

de amúgy hol voltál biosz órán??? ez azért durva xD

16/L

2010. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg ritka, hogy az első menzesz után valaki 10 cm-t nőjjön. Általában max 5 cm-t szoktak ezután nőni a lányok. De ha te most 158 cm vagy és a szüleid sem túl magasak mint írtad, akkor szerintem max a 160 cm-re van remény. Én 158 cm vagyok, anyukám 156 cm, apukám 170 cm. 14 évesen 156 cm voltam.

Van egy barátnőm, aki 9-10 éves korunkban kimondottan magasnak számított (160 cm) és ekkora is maradt, gimiben már az alacsony lányok táborát gyarapította. Az ő anyukája is 156 cm, apja 165cm. De édesapám családjában viszont mindenki kimondottan magas (anyukája 176 cm volt, apja 185cm, 2 húga 175 cm) mégis ő és az ikertesója csak 170 cm-re nőttek. Ezzel csak azt akarom érzékeltetni, hogy nem minden a genetika, de azért általában sokat számít.

2010. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!