Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Engem miért nem hivtak vissza?...

Engem miért nem hivtak vissza? Hosszú lesz, ezért türelmet kérek mindenkitől. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Még márciusban beneveztem magam és a legjobb barátnőmet is (nem tudott róla akkor még) a Királynőbe,és őt a napokban visszahivták az elődöntőre hétfőre engem pedig nem.

Miért?Én vagyok a népszerűbb a pasiknál is és mindenhol hozzám jönnek oda bulikba,utcán stb..hozzás soha senki vagy nagy ritkán ha egy ember,de ez tényleg ritka.Szóval ez alapján úgy véltem,hogy tuti behivnak és nem!!Még csak az elődöntőre sem.Ez olyan megalázó és önbizalom romboló,s nem is értem!Mellesleg az én alakom jobb,mert én vékonyabb vagyok 45kg ő pedig 56körül,de én ehetek bármit,mert nem hizom pedig nem figyelek oda és nem is sportoltam soha semmit,ő meg egészsgesen étkezik és sportól rendszeresen mégis ő a dagibb,de őt visszahivták.Mi ez?De most tényleg!



2012. ápr. 19. 22:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem más mint a nagy büdös féltékenység!
2012. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de erre csak ezt tudom mondani: lol, ezen kiakadni?
2012. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

elég otrombán beszélsz a legjobb barátnődről..

Amúgy töltsél fel mindkettőtökről fotót,úgy egyszerűbb lenne megmondani!

2012. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó kis barátnő vagy,már csak azért is,mert benevezted a tudta nélkül,hát ezt hívják karmának.
2012. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy,csak igazságtalan..
2012. ápr. 19. 22:37
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

OMG :D irígy vagy biza, de nagyon is.

Nemhogy örülnél a sikerének, ha a barátnőd, te meg nyeld be a békát, hogy ezek szerint mégiscsak ő a dekoratívabb.

2012. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

esetleg mégse vagy olyan hú, de szép. na nem mintha a bekerülők mind azok lennének, a pár évvel ezelőtti szőke csaj, az az Orsi határozottan randa.

az, hogy ki hány kiló, se jelent semmit, lehet, hogy neki arányosabb, izmosabb.

az se jelent semmit, hogy hozzád odajönnek, lehet, hogy könnyű esetnek látszol, ő meg nem.

2012. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy sugárzott rólad a beképzeltség meg ez a lenézés más emberek (a legjobb barátnőd!!!!) irányába, és ez visszataszító volt a zsűri számára. Tudom, hogy nekem az lenne.


A legjobb barátnődről van szó, örülnöd kéne a sikerének, nem pedig féltékenykedni, és lehúzni őt.

Szép kis barátnő vagy te! Az ilyen mit csinálna, ha egyszer úgy igazán versenyhelyzetbe kerülne, megfojtaná a másikat?? Azt hittem, a barátság lényege, hogy számíthatnak egymásra, nem pedig a gáncsolás...

2012. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy azért jönnének hozzám oda.Mindegy is.Köszönöm a válaszokat.És nem vagyok irigy csak tényleg igazságtalan,mert én elszerettem volna menni ő pedig nem foglalkozik ilyesmivel nem is érdeklik az ilyen dolgok.szóval ezért idegesitő!!
2012. ápr. 19. 22:50
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezért hívták be őt, mert ő sz@rik bele, tehát laza, te meg idegeskedsz miatta.
2012. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!