Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (Manikűrösök) Saját körmöket is?

(Manikűrösök) Saját körmöket is?

Figyelt kérdés
Saját körmeiteket is meg tudjátok csinálni szépen? Ha ti csináljátok saját magatoknak?
2012. ápr. 20. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. és nem csak ha saját, hanem ha mű, akkor is.
2012. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dejóó:)
2012. ápr. 20. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
aha. de miért is olyan jó? :D időben legalább duplaanyi, mint a vendégnek. :D
2012. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát mert nem kell erre külön költsetek, hanem megcsináljátok magatoknak és mindig van szép köröm:)

Nagyon tetszenek ezek a szép ilyen-olyan mintás körmök, gyönggyel meg minden jóval díszítve:p De sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen körmeim legyen, túl drágák..:( Úgyhogy én is magamnak szoktam megcsinálni, már egész jók, még vitamin is szedek hogy ne törjön le mindig, de persze azért látszik, hogy nem profi munka...

Gondoltam hogy rá, hogy majd rászánom, és elmegyek csináltatni én is egyszer vagy kétszer, de csak azért, hogy lássam hogy csinálják a profik, és később már magamnak is meg tudjam csinálni otthon.(gondolok itt motívumokra, virágokra stb.) Már egész jó készletem van, csomó mindent beszereztem már apránként... De szerintem többet látnék élőbe belőle, hogy hogy kell használni, mint youtube videók tömkelegén... (persze azt is nagyon sokan néztem már)

Na, szóval tök jó annak, akinek ez a szakmája, és meg tudja saját magának is csinálni...:) Ha lenne pénzem rá, csak azért elvégezném a kurzust,hogy magamnak meg tudjam csinálni:P meg lehet így is lesz, ha majd megengedhetem...:)

2012. ápr. 21. 12:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok írás hibáért, látszik hogy reggel 5kor keltem:D
2012. ápr. 21. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, attól, hogy elmész körmöshöz, és látod párszor, még nem fogod tudni megcsinálni. Kb pont annyit ér, mint a youtube videó.


Amúgy sok körmös is jár körmöshöz, mert magának utálja csinálni, és sok idő.

2012. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ha már legalább annyit ér, akkor már jó:)sok mindent meg tudok csinálni már azok segítségével:)

Persze, tudom hogy nem lesz olyan, de már így is volt hogy kérdezték hogy voltam e körmösnél mert olyan jól sikerült:D Nem kell nekem tökéletes legyen... és így legalább ingyen van. Gyantázni is úgy kezdtem el magam, hogy voltam kozmetikusnál, ellestem a mozdulatait, és azóta magamnak csinálom(intim részen) , és abban épp

olyan jó vagyok már mint a kozmetikus:)

Köszi a választ!

2012. ápr. 21. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!