Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiszedni a piercinget?

Hogy lehet kiszedni a piercinget?

Figyelt kérdés
Van 1 fülpc-m amit ki szeretnék cserélni 1 másikra, de nem tudom letekerni a kisgömböt a végéről hanem csak az egészet forgatni. Hogy tudnám megfogni, hogy csak a végéről a kis cuccos tekerődjönle?

2012. ápr. 24. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem se sikerült soha, csak gumikesztyűben.
2012. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem két kombináltfogóval meg tudnád oldani
2012. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szemöldökcsipesz?
2012. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg az aki csinálta biztos Ő valahogy megtudja oldani!!!
2012. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a gumikesztyűt majd megpróbálom szemöldökcsipeszt próbáltam de olyan pici meg ugye mindkét végén van vlami szóval az nem jött össze. Azért még várok ötleteket hogy hogy szoktátok csinálni vagy egyéb elképzelések hogy lehetne megcsinálni... :D
2012. ápr. 24. 19:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Nahjó ez tényleg nem megy :s mit csináljak? nem akarok visszamenni a westendbe ahol csináltattam, hogy "bocsi segítenél kiszedni?" elég kínos lenne xd valami biztos megoldást lééécci vlaki =)
2012. ápr. 25. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
nem ciki visszamenned
2012. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán...
2012. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!