Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Epilálás intim helyen? Valakin...

Epilálás intim helyen? Valakinek tapasztalata? :D

Figyelt kérdés
Lábamon kivül nem merem más testrészemet epilálni,utálom a szőrt,gondolom többi lány társam is :DDD,intim helyen valami tanács?ki mit használ?borotváról hallani sem akarok:(utálom,vagy esetleg valami tipp viszketés és kipirosodás ellen?

2012. ápr. 24. 21:01
 1/6 guppy11 válasza:
10%
viszketés ellen :VAKARD MEG!
2012. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatom kozmetikusnál. Az sem egy álom :) Epillálás öngyilkosság. elvégre ugyanazt teszi mint a gyanta csak szálanként. :D
2012. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én epilálom magam intim részen is. Próbáltam a borotvát is de attól nekem is néha kipattogzott, az epilálástól meg nem. Valóban kissé fájdalmas mutatvány, de meg lehet szokni, a sokadik alkalommal már nem fáj nagyon. Viszont az elején nagy kitartás kell. És nagyon vigyázz lentebb az ajkaidnál, nehogy elkapja a gép. Mindig feszítve legyen a bőr, mert ha elkapja, megcsíphet úgy, hogy akár vérezni is fog. Én jártam már így a zacsimmal, nem volt kellemes.

28F

2012. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OMG,szegény zacsi...kipróbáltam,bikinivonal untig elég volt..legközelebb majd max ujra tovább merészkedek :DDD
2012. ápr. 26. 12:01
 5/6 anonim válasza:
Én egy fél éve csak epilálok odalent is. Előszörre három nap alatt végeztem, de nem az elviselhetetlen fájdalom miatt, inkább azért, mert a leggázabb helyeken csak csipeszel mertem nekimenni a dolgoknak. Most heti egyszer kell végigszaladnom magamon (hónalj, intim terület, comb, lábszár), kb. 20-30 percet töltök vele és mindig sima, és ápolt. Sajnos nincs bababőröm, van mit gyomlálni, de a szőrbenövések is minimalizálódtak. Higiénére figyelni kell (zuhanyzás után, tiszta felületet, fertőtlenített eszközökkel)! És ha becsípődik, az tényleg fáj. Ezzel együtt nekem jobban bejön, mint a kozmetikus, főleg mert időben a magam ura vagyok, és költségben is az egyik legtakarékosabb megoldás. Na persze először fájt, most semmiség, inkább a hozzáférés a macerás.
2012. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
iszonyúan fáj, de megéri.... :)
2012. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!