Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eljöhet velem vagy maradjon?...

Eljöhet velem vagy maradjon? 17éves srác vagyok és a héten szeretnék elmenni egy piercereshez ha elviszem anyut magammal az elég gáz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
szerintem igen,elég gáz! Nem mersz egyedül menni? inkább vigyed valamelyik haverod.. FH
2009. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Minek kell oda az anyud? Én ott süllyednék el szégyenemben... de ahogy gondolod :S
2009. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Lószart.Igaz én lány vagyok,de a piercingemnél és az egyik tetkómnál is ott volt velem az anyám,mivel tőle "kaptam".Hát nagyon ciki....ökrök!Menjen nyugodtan,ha szeretnéd.
2009. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se ciki..
2009. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs benne, a szalonban se fog feltűnni nagyon senkinek. Napi szinten találkozom az ilyennel. Csak akkor hagyd otthon, ha sokat parázik és jobban tudja mit és hogy kell, mit aki végzi a műveletet...
2009. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz , viheted nyugodtan szerintem is :)
2009. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első tetkómnál nekem is ott volt az anyum,vagyish csak a végénél, a tesóm viszont végig! Ja,és 2 öreg(szószerint) német nőcske is volt ott de ők tetováltattak....:)
2009. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ezek alapján jön ő is ;D

jófej meg minden, mégis jobb ha ottvan félteni nem félt csak mondta h kíváncsi a műveletre ha már belement az egész dologba ^^

2009. jún. 22. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem sem gáz, meg jogos h kíváncsi, hamár belement :D

énis mennék a fiammal:D annyira idős sem vagy még h ciki legyen. sztem semmi gáz ezzel, főleg ha anyud jófej, meg laza

2009. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Valaki azt írta, hogy "ott süllyedne el szégyenében". Hát, gyönyörű, mondhatom! Szégyelli a saját anyját. Azt a Csodalényt, aki életet adott neki. Tényleg elsüllyedhetne, de saját maga miatt, hogy ilyet mond a Édesanyjára!


Szerintem semmi ciki nincs abban, ha ott van a mamád is :) Ha ennyire jófej, hogy érdeklődik ilyen dolgok iránt, akkor miért ne mehetne. Meg se forduljon a fejedben,hogy ez ciki. Inkább legyél rá nagyon nagyon büszke!

(Csak vigyázz, mert lehet, hogy a végén még ő is kedvet kap egy piercinghez...) :):):)

2009. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!