Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem fogadták el a reklamációt!...

Nem fogadták el a reklamációt! Visszaadják a pénzem? Bővebben. Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kb. 1,5 hónapja vettem egy Puma sportcipőt. 2 hétig hordtam és elöl az orránál mind két cipőn szétjött a ragasztás. Visszavittem az üzletbe, hogy javítsák meg. Azt mondták, hogy az én hibám volt, és biztos rugdostam az orrát(?!) Tegnap kaptam sms-t, hogy megtagadták a reklamációt, nem javították meg mehetek a cipőért.


Könyörgök 2 hétig hordtam a cipőt és szétjön, meg se javítsák! Még ha fél évig hordtam volna akkor azt mondom jólvan legyen, de hogy 2 hétig!!


Ma megyek a cipőért visszakaphatom az árát?? Ha megtagadják mivel érdemes érvelni? Panaszkönyvet elkérhetem? Mit csináljak, hogy adják vissza a pénzemet? Nem volt olcsó cipő. Adjatok minél hasznosabb tippeket!


Köszi :)


2012. ápr. 28. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

qrva sok múlik, hogy reklamálsz


ha határozottan, nagy hangon, felháborodva, kiabálhatsz is velük, cirkuszt csinálsz, csak érvényesítsd az akaratodat


esetleg ne egyedül menj, jó ha valaki még kipártol

2012. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem is volt hasonló gondom. Elkértem a panszkönyvet erre már rögtön másképpen beszéltek. Bár sokan ha már csak említed, hogy el szeretnéd kérni változtatnak az álláspontjukon. Egyébként én a megyei illetőségű fogyasztóvédelmi hatósággal előtte beszéltem telefonon és az ő javaslatuk alapján jártam el ezt javasolnám neked is , hiszen igazából ők ismerik, hogy mi a szabályos eljárás ilyen esetben.
2012. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Akkor először visszakérem a pénzem, ha nem kapom vissza akkor kérem a panaszkönyvet :D
2012. ápr. 28. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen említsd meg nekik h felkeresed a fogyasztóvédelmet!
2012. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) majd meglássuk aztán mi lesz :)
2012. ápr. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!