Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2-3 hete vettem egy cipőt...

2-3 hete vettem egy cipőt ajándékba a Deichmannból, de nem lett jó az illetőnek. Utcán nem lett hordva, tehát nem is használta. Visszaadják az árát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Alap hogy cipőt nem veszünk ajándékba.
2011. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem.
2011. nov. 10. 20:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, általában levásárolhatod az árát.
2011. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-3 hét? Le kellett volna beszélned valamelyik eladóval, vagy az üzletvezetővel, hogy mi a helyzet, lehetőség van-e cserére, ha az illetőnek nem jó, és azt is, hogy nem 2 nap múlva, hanem előreláthatólag 1 hét múlva(max.!) tudnád visszahozni, ha nem jó. Ennek sem örülnek, de nekem volt már ilyen, hogy egy másik városból a barátnőm hozott cipőt. De az 1 hét volt és lebeszélte amikor elhozta.

Egyébként így szerintem esélytelen.

Megpróbálhatod,(lehet, hogy ha látszólag is teljesen érintetlen) de ne csodálkozz ha legközelebb kinéznek a boltból.

2011. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, pénzvisszaadásra szerintem semmi esély, max. kicserélik, vagy levásárolhatod. :(
2011. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mindenképpen visszaadják. legalább is itt egy példa:

az én cipőmnek 5 hónap alatt úgy szétment a talpa (kettétört)és visszacserélték. vettem belőle egy olcsóbb cipőt, és vettünk hozzá egy zoknit, hogy pont annyi legyen. de aztán a zokni olcsóbb volt, mint amennyi ki van írva, és hát kb 300 ft ot visszaadtak. szóval tutira visszaadják az árát. esetleg cseréltesd ki a jó méretre.

2011. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Basszus az nem ugyanaz!!! Ha eltörik a talpa(az gyártási hiba) meg ha lehet, hogy hordott cipőt visz vissza egy gyengének tűnő kifogással.

Ez egyébként mindenhol így van, a kínais cipőkre is van 'garancia', ált. 5-6 hónap(hogy 1 szezont mindenképp kibírjon), de nem mindegy hogy az ember selejtes árut visz vissza, vagy csak azért mert már nem tetszik(mert ezt fogják gondolni, ha nem cserét akar, hanem pénzvisszafizetést...), megpróbálni meg lehet, az eladó hozzáállásán(de fura ez a szó 3x2 ugyanolyan betű egymás mellett)múlik, hogy mennyire segítőkész, meg a szabályzaton, hogy mit lehet és mit nem.

De az alatt, hogy nem lett jó neki azt érted, hogy nem tetszik, vagy azt, hogy tetszik, de nem jó a méret?

2011. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tetszik neki. Ez egy magassarkú cipő, kijár belőle a sarka, próbáltuk kitömni is, de úgy meg az orrát nyomja, azt mondta. Tehát szerintem a kisebb cipő nem lesz jó rá.
2011. nov. 10. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jó lesz a kisebb, attól függ miből készült a cipő;(pl. a lakk cipők iszonyat kényelmetlenek, és inkább a láb deformálódik hozzá, mint fordítva, szóval azok nem engednek semmit), de a bőr/műbőr cipők általába igazodnak meg nyúlnak egy picit viseléskor, a kisebb pedig mindenképpen jobb ha ebből kijár a sarka.

Ha tényleg tetszik neki és hordani fogja akkor próbáld meg visszacserélni kisebbre(mondjuk mondd meg, hogy nem tudtad, hogy nem lesz itthon...vagy valami hasonló..)ha pedig nem mégsem kell neki, akkor: megkérdezed a boltban, hogy ilyen helyzetben van-e esetleg lehetőség a levásárlásra, vagy ha nem találsz semmit esetleg visszakaphatod-e az árát.

2011. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 LittleCat25 válasza:
Igen, visszaadják az árát! Ez 100%, ott dolgozom. Sőt, ez az első, amit felkínálunk a vásárlónak, pláne, ha csak sima cseréről van szó! Ez benne van a szabályzatban, még ebből vizsga is van! A levásárlás csak a 2. opció! Ha az árát kéred vissza, azt köteles szó nélkül visszaadni neked!
2014. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!