Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha látszik a...

Szerintetek ciki ha látszik a mellbimbóm?

Figyelt kérdés

15 vagyok és eléggé kicsik a melleim ezért (meg anya miatt sem) hordok rendes melltartót, csak sportmelltartó félét. Itthonra meg alapból nem veszek föl, csak télen max. egy trikót a pulcsi alá. Nyáron meg pólóhoz egyáltalán nem. Oké. Itthon nem zavar ha látszik a mellbimbóm. És eléggé lógnak is melleim szóval szégyellem magam sokszor.


Na de vissza a kérdéshez.: Sport melltartón keresztül és még rendes melltartón keresztül is látszik a mellbimbóm. (azért volt már rajtam rendes is) Most ez ciki vagy nem? Mert osztálytársam, egyik lány már megkérdezte hogy nem zavar-e, meg mondta hogy jobb lenne ha hordanék rendes melltartót...


Várom válaszaitokat! És előre is köszönöm!



2012. ápr. 28. 12:32
1 2
 1/13 anonim válasza:

Anyud miatt nem hordasz? Figyelj, ez egy nőnek természetes dolog, ha elmegy melltartót vásárolni. Nem ciki, ha anyával mész. Vagy megkéred a barátnőidet, hogy menjetek el, hátha találnak ők is valami cukit.

És szerintem 15 évesen már ciki, ha kilátszik a bimbód.

2012. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az hogy anyával nem akarok elmenni. Csak mivel neki nincs egyáltalán melle ő nem is hord. És jóformán nem is engedi hogy itthonra fölvegyem, vagy hogy egyáltalán hordjak rendeset. És neki az a véleménye hogy ha hordok melltartót akkor lógni fog. Én meg nem értek hozzá.. =/
2012. ápr. 28. 12:43
 3/13 anonim ***** válasza:
anyud buta. a melltartó hordástól nm fog lógni a melled.Igenis vegyél magadnak legalább egyet,mert ez így van rendjén.Kínaiban ezer alatt tuti kis melltartóük vannak.
2012. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél melltartót. Nekem is szinte nincs is mellem, de mégis hordok (a legkisebb méretet) egyrészt ilyen "mellbimbó effektus" miatt, másrészt, mert szebb egy felsőt úgy felvenni. Szóval szerintem 15 év felett akkoris ha kicsik a mellek, minden nőnek kell hordania melltartót, ez így természetes. Ja és egyeltalán nem fog jobban lógni utána a melled, hiszen "tartja" szóval épp ellenkezőleg :)

Szóval mindenképp vegyél, nem nagy összeg, és nem is kell túl sokat venned, hiszen úgyis fog még nőni és csak pénzkidobás lenne bezsákmányolni csomó színben.

Remélem tudtam segíteni :)

20/L

2012. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TijuMK ***** válasza:
Szerintem nem ciki ha látszik, itthon én se hordok melltartót bár nekem nagy mellem van (90C) így ha elmegyek valahova muszáj felvenni, futásnál viszont csak 2 sportmelltartó van rajtam és nagyon átüt a mellbimbóm és minden barom engem néz meg beszólogat:S Az engem idegesít de akinek kisebb melle van szerintem annak nem gond. Pl sokan bántják Jenifer Aniston-t hogy melltartó nélkül járkál hát ha nekem olyan mellem lenne simán én is azt tenném. Amúgy ha nagy a melled akkor meg hordj melltartót meg tényleg megnyúlik ha nincs alátámasztva aztán fájni fog a hátad is.
2012. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar és tudod kezelni ha megbámulnak, beszólnak, végülis cikinek nem mondanám. Inkább feltűnő és van némi szexualitás benne.

Engem mondjuk pont ez zavar, uh ha nem itthon vagyok, szivacsosat hordok. Nem szeretem ha megnéznek és bánt a beszólogatást. De van akit ez nem zavar, tudja kezelni. Van egy Szex és New York rész amiben az egyik csajszi direkt vesz ilyen mű-mellbimbókat, hogy látszódjon a pólója alatt :D Na ettől behaltam, én mit nem adnék, ha fel tudnék venni egy kényelmes melltartót anélkül, hogy szanaszét ágaskodna a cicim, más nőnek meg pont ez a baja! :D

2012. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!! Valóban jobbnak látom én is hogy vegyek melltartót, és igazából engem is zavar ha látszik a mellbimbóm. És utolsónak írom, én is nagyon sokat tudnék adni azért hogy még egy kicsit se látszódjon! :)
2012. ápr. 29. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Létezik olyan hogy bimbó takaró :) és már nincs is ilyen probléma.

1500ft 5pár.

2012. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyet kapni???
2012. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fehérnemű boltban :) Én is ott találtam rá :)
2012. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!