Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Festett barna hajat be lehet...

Festett barna hajat be lehet festeni szépen egy sötétebb szőke árnyalattal?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja nem festettem a hajam (sötétszőke festékkel volt, amitől ugye világosbarna a hajam), az eredeti színe világosbarna, ami kb 5 centire már le is nőtt. Most egy színű az egész hajam, de attól félek, ha ráfestek egy szőkés árnyalatot, az a rész, ahol festve van, teljesen eltérő lesz az eredeti résztől.


Szőkéből egy ilyesmire gondoltam

[link]


Ez meg inkább világosbarna, de más árnyalatú, mint az enyém, és nem tudom, hogy egyenletesen fogná-e be a szín...mert ha a szőke nem jön össze, még ez a másik alternatíva...

[link]


2012. ápr. 29. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

ha a barnád festett, nem fogja megfogni, vagy nagyon csúnyán. tegyél rá egy palette jégszőkét (ebben van hidrogén+oxy is), majd a kiváltott szín függvényében tudsz rá választani egy olyan színt, amit szeretnél elérni.


de ha így teszed rá a kívánt színt, akkor tuti nem lesz egyszínű...

2012. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!