Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kicsi a mellem?

Mit tegyek ha kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

Szóval, 14 éves vagyok 162 cm és 52kg... most szertnék fogyni 44-kg-ra (lécci le ezt kommenteljétek), mert nekem ez a 52kg az nem az a sportos emberé, hanem nekem tényleg zsír meg az alakomon is látszik. A mellem pedig az a-st sem tölti ki rendesen... Mit tegyek? Anyukámnak is csak akkor lett a-s rendesen amikor emngem szült és ugye szoptatott... gondolom nekem sem lesz sokkal nagyobb.. mit tegyek? iskolába a-s kosarat hordok, de van kb 0.75cm a melltartó és a mellem között... Mit lehetne tenni? Most a fogyástól is félek meg úgy eleve kéne valamit tennem hogy nagyobb legyen....

mit lehet csinálni? vagy nem zavarja annyira a pasikat??? mert ilyet is hallok, de nem nagyon tudok annak hinni...


előre is köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 30. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

1. 162 cm-hez 47 kg-nál kevesebb az már nagyon kevés és nem szexi, ha már a pasik annyira izgatnak

2. ahhoz, hogy lefogyj diéta + sport kell nem koplalás és jojó effektus

3. a kicsi melled ellen nem tudsz semmit se tenni

4. a kis cici is cici és nagy bunkó aki azért dobna, mert téged nem dinnyékkel áldottak meg

2012. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most irtam egy kerdest ...."kis mellu lanyok miert nem gyurtok" cimmel...olvasd el nekem ez a velemenyem.marmint h ezt tedd.
2012. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legyen jó segged és az nem fogyással fog történni sportolni kéne gyakorlatokat végezni és várni az éveket hátha jön vmi.
2012. máj. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na megint egy tini... nem felpumpált csöcsre bukunk, hanem kedves, szép arcra, kisportolt alakra, csajos viselkedésre, stb. ... na persze, ha van melled, az nem bűn, de nem mondanám, hogy ez a leglényegesebb.
2012. máj. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Fogadd el.

2. Műttesd meg.


És ne fogyj le ennyit, mert a végén menzeszed sem lesz!....

2012. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó, köszönöm szépen! :)
2012. máj. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!