Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? (lent)

Mit tudok tenni? (lent)

Figyelt kérdés

Problémám: 18 éves fiú vagyok, teljesen normális, csak baromi szőrős. A legtöbb szőr a lábamom, combomom és fenekemen van.


Nagyon zavaró ez, mert ha bárhova leülök (főleg műanyag vagy bőr székre) állandóan beizzad a fenekem. Egy nagy vizes folt van a nadrágomon.


Tudom, hogy a sok szőr okozza ezt a beizzadást, de nem tudom hogy lehetne eltávolítani!? A gyanta nagyon fájdalmas lenne a fenéken és fenéklyukon és alsócombon, így nem tudom mi tudná eltűtetni.

A különbőző kezelésekben meg nem nagyon tudok hinni, mert azokat kevés, gyenge (női) szőrre találták ki, de nekem rengetek, erős szőröm van.


Tudnátok vmit javasolni? Hogy tudnám megszűntetni ezt a szőrmennyiséget? És egyáltalán van olyan ember, aki egy fenék, fenéklyuknál képes lenne szőrteleníteni?



2012. máj. 1. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Az izzadás miatt zavar a szőr, vagy a látványa miatt is?

Mert az igazán dög meleg tart évente 3 hónapig, viszont akkor 9 hónapon át feleslegesen nyúzod a bőröd. Nyárra meg ha bőszárú, szellős rövidnadrágot hordasz, esetleg hintőport is használsz, szerintem simán át tudod vészelni, aki nem szőrös, annak is beizzad ám a feneke és foltot hagy, ha sokáig üldögél valami műbőr vagy műanyag széken, nem csak neked.

Borotvával le tudod szedni, de kozmetikus is biztos tud jó tanácsot adni, viszont a lyukadat biztos nem fogja lecsupaszítani :)) ott magadnak kell.

2012. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindkét dolog (izzad+undorító) gond.

Nem csak nyáron van ilyen gond. Egész évben, legyen -1 fok vagy 30.


És ha a kozmetikus nem csupaszítja le a fenéklukam körül, én hogy tudom azt megcsinálni? Magamnak meg nem tudom úgy (ha gyantáról van szó)

2012. máj. 1. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyi én csaj vagyok, nagyon izzadós típus. Nem vagyok szőrös és nekem is vizes lesz a gatyám, még a pólóm is elöl hátul :D Ez rengeteg embernél így van. Mi múltkor barátokkal mentünk hosszabb útra autóval mikor kiszáltunk mindenkinek mindene vizes volt xD annyit röhögtünk egymáson :D most mit lehet tenni ez van.
2012. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A borotvát már 1x próbáltam, kis részen, de soha többet >nagyon szúrt!
2012. máj. 1. 14:26
 5/10 A kérdező kommentje:

Najó, így társaságban nem probléma, ha mindenkié olyan, de mikor ülök a buszon 15 percig és aztán felállok, érzem h vizes > nagyon kellemetlen

vagy akár utcán is egyedül

2012. máj. 1. 14:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Válassz sötét nadrágot, azon nem látszik és főként légáteresztős, pamut anyagokat, ne ilyen nejlonos szarokat. Gyantázni luk körül több mint fájdalmas, még a nők sem csinálják vénusz dombon, pokoli. Oda csak borotva használ, persze elég 1-2 hetente, annyira nem nő meg.
2012. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én epilálom a lábam, meg máshol is, nekem bevált. Persze ez nem fájdalommentes. Nekem szőrtelenül sokkal kényelmesebb.


Próbaképpen menj el kozmetikushoz, gyantáztasd le magad, és meglátod mennyire jön be, vagy milyen érzés lesz. A kozmetikusok nagy része vállal fiúknak is intim-, és fenék szőrtelenítést is. Ebbe természetesen a fenéklyuk is beletartozik. Meg kell érdeklődni, hogy az adott kozmetikus vállalja e. Láb gyantázást pedig minden kozmetikus vállal, az alap dolog mindenkinél. Nagyon sokan járnak fiúk közül is lábgyantára. Egyébként ki lehet bírni a gyantázást az érzékenyebb részeken is, nem kellemes, de bőven túlélhető.


A másik, hogy nagyon meleg időben próbáld ki a pamut férfi tangát. Nem vicc! Sokkal szabadabban érzed majd magad benne, nem melegít plusz egy anyag. Én évek óta tangát hordok, először barátnőm kedvéért, de megtetszett, megszerettem pár nap alatt, így teljesen áttértem rá. és azóta sokkal jobb a klíma odalent. Persze ha rászánod magad, ne lepődj meg, mert először furcsa lesz. De pár nap alatt meg lehet szokni.

2012. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért még várok ötleteket!


Előttem szóló, második bekezdése: rémálmomban se jöjjön elő

2012. máj. 1. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:

segglyuk szőrtelenítés és tanga???

maradj inkább szőrös kérlek! :))

2012. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ugyan ez a problámam nekem is,föleg most ebbe a nagy melegbe nyáron.. ha van valami ami neked segitett majd oszd meg köszi :D
2012. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!