Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy később...

Mit lehet tenni, hogy később jól nézzek ki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és fiú. Focizok, meg sokat futok, meg kondizok a testemre. A lényeg, hogy rengeteget törődök magammal. Arcmosás, fogmosás, szolizás, kozmetikálás. A kérdésem, hogy mennyiben függ az, hogy kb 17-18 éves korra, hogy fogok kinézni? Mert az öregebb lányok aztmodnják, hogy jó fogok kinézni(ők asszony szemmel, úgymondják). De ez genetikától függ, vagyis öröklődéstől? 2. fiú gyermek vagyok, akkor kire hasonlítanék?

2012. ápr. 23. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az SP-re fogsz hasonlítani :D
2012. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szolizás rohadtul nem válik majd előnyödre.
2012. ápr. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szolizást hagyd abba, mert ki tudja rákos lehetsz és te is olyan fonnyadt olajbogyó, 40-es 'nőnek' akarsz kinézni mint egyes nem normálisak? Vagy mint Ronaldo?XD Egyébként a fogmosás, arcmosás alapvető.

Komolyan! Hagyd abba!


14/l

2012. ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon fakó a bőröm, néha fel kell hozni a színt vhogyan. 1. válaszoló, rohadtúl nem poénos.
2012. ápr. 23. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fakó a bőröm fiú létemre, de soha nem mennék szolizni! Majd nyáron barnulsz a napon...
2012. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a "fakó",(én mondjuk fehér börünek nevezem őket) bőrü srácok jönnek be....:)))))
2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem a szolizás simán belefér, bár inkább vegyél valami barnítókrémet az is egészségesebb. Ha most nem vagy magas, akkor ne nagyon járj kondizni, mert attól állítólag nem igazán fogsz nőni hosszra. Ha cigizel, iszol állj le vele, mert az akár hiszed akár nem több kárt okoz a kinézetedben mint hasznot. Aztán elmehetnél egy kis fogfehérítésre is ha gazdagabb vagy : )

A futástól megerősödsz azt ne hagyd abba. Hát az arcod vagyis h milyen jóképű vagy erősen függ a genetikától, tehát ha ronda arcot örököltél soha a büdös életbe nem fog megváltozni a képed max. plasztikai sebész segítségével. Ezen kár keseregni. A bőröd biztosan szép lesz ha most kozmetikushoz jársz. Mondanám, hogy igyál szójatejet(tényleg használ), de fiú vagy és azoknak nem ajánlott. : ) Összegzésben: Rajtad múlik hogy hogyan fogsz kinézni! Erre jó példák a mai ikonok. Rút kiskacsából is lehet ma már fehér hattyú.

2012. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az első válasz a tuti :D
2012. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!