Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 150centihez, mennyi a normális...

150centihez, mennyi a normális testsúly, ami nagyon jól néz ki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a baj( és ezt az emberek nem értik meg) hogy a jó kinézet nem a testsúlytól függ, ugyanis a profi sportolók megütik a 100 kilót még azok is akik nincsenek halálra gyúrva és még sincs rajtuk egy deka zsír se és ez azért van mert 1 izomszövet 10-szer többet nyom mint egy zsírsejt, így lehetsz 150 cm és 40 kiló ha satnya vagy és lehetsz 150 cm és 60 kiló is ha abból 10 kiló zsír.
2012. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nézhet ki valaki nagyon jól 70 kilósan is, szal ez így eléggé értelmetlen kérdés. :D

A lényeg az, hogy arányos legyen az illető, ne lötyögjenek rajta a hurkák, és az alkatának megfelelően öltözzön. Hogy nagyon jól néz e ki, az ezután már csak az összképen, a kisugárzáson és az arc harmóniáján múlik. :)

2012. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam marha szépnek, dagadtnak, mert 150centihez 49kiló. 40 lenne a szép:)
2012. máj. 1. 19:45
 4/13 anonim ***** válasza:

Én pedig 159 cm, 62kg vagyok, és "szépnek" érzem magam, sőt 2 éve, amikor még 72kg voltam, akkorsem tartottam magam csúnyának.

Ne azért akarj fogyni, mert az a divat!

150cm-hez, nagyon is ideális a 49kg.

2012. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg sokmindentől függ, csontozat, izomzat, testzsírszázalék. Meg az sem mindegy, hogy lány, vagy fiú vagy. Hány éves.

Gondolom nem egy kigyúrt alkatot gondolsz magadnak, olyan átlagos értelemben vett csinos lánynál kb 45 kiló lehet.

2012. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom,nem a divat után kell menni, de nyáron bikiniben nem mutatok szépen(magamnak) ha a hasam hájas és lóg.
2012. máj. 2. 14:51
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon köszönöm, utolsóelőtti, hogy írtál:) Sportolok így nyáron, de azért jól esik az is, hogy nem 150kilótól kezdem, hanem kis pociról:) 1-2 hónap alatt helyre lehetne korigálni:) De azért jól esett, hogy írtad, te 159centi 62.kiló nem sok neked sem, mondjuk ha a kiló számom mondom, tesóm is azt mondja nem sok, de így ha rám néznek sajnos soknak látszik.. Gyomorra jön a felesleg:/
2012. máj. 2. 15:02
 8/13 A kérdező kommentje:

Gondolom nem egy kigyúrt alkatot gondolsz magadnak, olyan átlagos értelemben vett csinos lánynál kb 45 kiló lehet.'


Hasamról 4kiló nem lenne elég szerintem:/

2012. máj. 2. 15:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 168 cm vagyok és 47 kg. 52 kg-ról fogytam le, mindenki azt mondta, hogy h*lye vagyok, de én így jobban érzem magam és kész :)

Egyébként biztos vagyok benne, hogy 49 kilósan nem vagy kövér, de 45 kg alá ne fogyj semmiféleképpen...

2012. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod te hogy a hadadon 4 kiló van? vagy annál több. Külön tudod mérni vagy mi? ez egyáltalán nem kilótól függ.
2012. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!