Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek normális vagy...

Szerintetek normális vagy ideális testsúly 160cm-vel a 47 kg? 12 leszek

Figyelt kérdés
12 leszek március elején. 160 cm vagyok és 47 kg... szerintetek ez sok? mindig annyira rosszul esik amikor a barátnőim mondják h ma mérték meg magukat és 42, vagy 40 kilósak.. igaz jó fél fejjel kisebbek nálam. mondjuk novemberben volt orvosi vizsgálat és azelött 1 nappal mértem magam a mérlegen és az azt írta h 47 kg de a vizsgálaton csak 44-et mértek.. én vagyok a legmagasabb lány az osztályból.. lehet h ez is számít. próbálok minnél több edzésre járni, járok heti 1x kreatív táncra, heti 1x salsa órára és gyógytornára heti 2x... nagyon kövérnek látom magam föleg a lábaimat.. néha sírni tudnék emiatt.. kérlek segítsetek!
2012. febr. 27. 12:37
 1/5 anonim válasza:
igen
2012. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12 évesen ne legyen már ez a legnagyobb bajod,úgyis nyúlni fogsz még
2012. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó a súlyod, kizárt, hogy kövér legyél!

És tényleg ne foglalkozz ezzel, még ne. Hirtelen akkorát fogsz nőni, hogy csak lesel majd.

A sok mozgás nagyon jó, arra figyelj oda, hogy ne hízz meg, és ennyi.

2012. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat nagyon jól esnek :)
2012. febr. 27. 14:19
 5/5 *gin* ***** válasza:

képzeld el ugyan ezt a szitut (jó 10 éve:), mikor én 12 évesen 175 cm voltam és 58 kiló, a többiek meg 150/42 körül, ahogy írtad. Szerinted hány ujjal mutogattak rám az orvosi mérések után? :D

Pedig úúúúristen milyen vékonyka voltam, most látom csak, ahogy visszanézem a képeimet.


Ne aggódj, korai még a te korodban a súlyoddal foglalkozni, inkább élj egészségesen, sportolj sokat és élvezd az életet! Ilyenkor még szinte gyerek tested van, persze, hogy nincs darázsderekad meg formás feneked-combod, mint a címlaplányoknak, de ne siettesd az időt, lesz majd neked is :) 2-3 év múlva meg fogsz lepődni az alakodon :)

2012. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!