Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a honlapról?

Mit gondoltok erről a honlapról?

Figyelt kérdés
[link] nemrég kezdtem el csinálni. azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek milyenek a cikkek, átlátható vagy sem? ti visszajárnátok rá? mit hiányoltok a hasonló honlapokból? milyen dolgokra vagytok kíváncsiak ti, személy szerint? (egyébként ha valakit érdekel az ilyesmi, akkor írjatok egy e-mailt, társszerkesztőt keresek)
2012. máj. 4. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
túl kicsik (és olyan furcsák) a betűk
2012. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is, változtass a betűtípuson és a méreten, mert alig bírtam elolvasni.
2012. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom, a betűméretet megfogom változtatni, csak nem olyan egyszerű :D
2012. máj. 4. 22:20
 4/8 A kérdező kommentje:
és még annyit azért el szeretnék mondani, hogy a téma nem végleges (tehát a betűtípus, betűméret sem :D).
2012. máj. 4. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
szeirntem úgy kellene cisnálnod hogy csak címszavakat vagy figyelemfelkeltő rövid cikket írsz az adott témáról amire rá lehet kattíntani és úgy kihozza a teljes tartalmat
2012. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rendezetlen az egész, amúgy tetszik, hogy letisztult a design
2012. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom megnézni :((
2012. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom, tudom kicsit dolgozom a kinézeten még és utána újra megnyitom a honlapot :)
2012. máj. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!