Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális ha rengeteg új, pici...

Normális ha rengeteg új, pici anyajegyek jelennek meg a testemen?

Figyelt kérdés

Szolizni régen szoliztam párszor, de mostantól soha többé nem megyek szoliba.. Napozni csak délelőtt 10 óráig és 15 órától szoktam, fényvédővel bekenem magam mindig.

A bőrgyógyász ősszel látott utoljára, minden anyajegyemet megnézte és azt mondta, rendben vannak.


Nyáron egyébként mindig jelennek meg rajtam újabb anyajegyek :/


21/L


2012. máj. 6. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát lehet normális is, meg nem. Rendszeresen járj kontrollra, pl. minden ősszel, és akkor ha valami baj lenne, még bőven időben elkapnátok.

Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, de azért vigyázni kell. Nekem egy nagy ronda anyajegyem van, aki meglátja, rögtön orvoshoz küld, de az elmúlt 22 évben nem volt vele semmi probléma, nekem is csak annyit mondtak, h rendszeres kontroll, meg ha valami gyanús, akkor azonnal orvos. :)

2012. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!