Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Metroszexuális lennék?

Metroszexuális lennék?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdem, mert ma itt ezen az oldalon odatévedtem véletlenül ehhez a témához is, és 1-2 dologban magamra ismertem...


Mint például... Szoktam magam borotválni /az egész lábamat, a hónaljamat, OTT lent, de pl. a felsőtestemet soha/, ki van szedve a szemöldököm is /szépen, formára... az eredeti elég béna sajnos/.

Szoktam zselézni a hajam, arckrémezek /muszáj, mert sokszor kiszárad a pofám/, parfümözöm magam, de pl. testápolót nem szoktam használni.

Szeretem a kicsit rám feszülő pólókat /bár ilyenből csak pár darabom van/, természetesen fiús kivitelben és színben. Van szűkebb farmerom is /csőnadrág, ha úgy tetszik, bár térd alatt nem teljesen simul rám, olyan szépen arányos szabása van/, az is fiú verzióban. Ha éppen tél van és bakancs van rajtam, akkor a szárát betűrve szoktam hordani /mondjuk máshogy nem is nagyon tudnám, mert annyira azért nem bő a szára a nadrágomnak/.


Ennyit szoktam csinálni, amitől metroszexuális lehetek. :)

De nem szoktam festeni/vasalni a hajam, sminkelni magam, festeni a körmeimet. Nincsenek rózsaszín ruháim, gatyáim, ingeim /az enyhén b.zis feelinget ad :S/. A ruhatáram kizárólag kék, sötétkék, fekete, szürke, és néhol fehér színű cuccokból áll.


Ja, és még valami, mielőtt ezzel jönne: kizárólag a csajokat szeretem, nem vagyok buzeráns. Ezt csak annak mondom, aki fogalomzavarban szenved és keveri a metroszexualitást a homoszexualitással. ;)


2012. máj. 7. 11:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah, és 27 éves vagyok. :)
2012. máj. 7. 11:51
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval nem kis tizenéves, kinek még nincs saját stílusa...
2012. máj. 7. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs éles határ, hogy ez még nem, de onnantól már igen. Szerintem némileg az vagy.
2012. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hajlasz a metroszexualitás felé,de nem annyira vészes.Vannak ennél rosszabbak is.Persze kinek mi a rossz.Nekem az(de nem ítéllek el),mert az én lábamat úgy lehetne szőrteleníteni ha teljesen magatehetetlen vagyok.Ettől függetlenül ha utcán látok ilyen srácot nem szólom le vagy ilyesmi.Na jó szemöldökre lehet hogy tennék megjegyzést,de az sem biztos.Viszont nagyon sok csajnak ez jön be és ma már ez a lényeg nem az hogy az emberek mit gondolnak a másikról.

Engem legalábbis sosem érdekelt más véleménye ilyen téren.

2012. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még valami /mindig elfelejtek valamit :D/: szoliba se szoktam járni /soha nem voltam még/, illetve kozmetikushoz se, fodrászhoz is kb. 4-5 havonta /most már kéne lassan, mert kicsit hosszú lett a hajam :S/.
2012. máj. 7. 11:59
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát vannak csajok, akiknek ez bejön, de elég sok olyat olvastam /és ők vannak többségben/, akiknek ez nem jön be. Bár ott már olyan mértéket öltött a metroszexualitás, hogy arról ment a téma, hogy rózsaszín póló, hajvasalás, szolárium, stb-stb. Én még azért nem tartok ott, és nem is fogok, remélem.


A szemöldököm kiszedése amúgy nekem már fel sem tűnik, ha tükörbe nézek, természetesnek hat. Ha a régebbi fényképeimet nézem meg, azoknál szoktam pislogni, hogy "én így néztem ki?". :) :D

2012. máj. 7. 12:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Kicsit az vagy. A lábborotválást, szemöldökszedést, feszülős pólót és csőnadrágot túlzásnak tartom. De a többi teljesen rendben van. Egyébként nem nagyon láttam még csőnadrágot érett felnőtt férfin:D Eddig csak az ilyen kis 16-17éves majd én megváltom a világot, meg hú de menő vagyok kisgyerekeken láttam:)
2012. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a lábborotválás és a szemöldök szedés durva egy kicsit. Minek az? Ok, max. ha nagyon gáz volt a szemöldököd, de azért az rögtön látszik, ha valaki szedi, és ez egy fiúnál szerintem ciki. A leírás alapján biztos nem néznélek búzának, de nekem egy kicsit riasztó, ha egy srác nagyon sokat foglalkozik a külsejével, ami az esetemben kicsit furcsa, mivel én elég hiú vagyok. (20L)
2012. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a szemöldökszedést és a lábborotválást kicsit túlzsának érzem...

Elég, ha középen megritkítod, hogy ne érjen össze a szemöldököd.


Ezt leszámítva, nem vagy az.

2012. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mus musculus ***** válasza:
Van beütés, de semmi sürgősen megváltandóan komoly, ennyi még belefér.
2012. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!