Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szegeden az Árkádiában melyik...

Szegeden az Árkádiában melyik üzleteket érdemes megnézni? Akár ruháról, akár mondjuk ékszerről lenne szó. Itt a megfizethető kategóriákra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
A honlapon láttam, hogy sok márkaüzlete van. Nekem sajnos azokra nem igazán van pénzem. Viszont kíváncsi lennék, vannak-e olyan üzletek is, ahol jó dolgokat, jó áron találnék. Előre is köszi!
2011. okt. 10. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

én pont tegnap voltam a szegedi árkádban:) igazából, nem tudom mit értesz megfizethető alatt, mert az mindenkinek más és ne várj olyan árakat, mint pl. egy kínaiban, de sok helyen vannak akciók, ezeket ki kell fogni:) Ami nekem megfizethető az a New Yorker, Tally Weijl, Stradivarius, Terranova, Bershka (3000-5000 Ft felsők, 5000-10000 Ft farmer, kabát 10000 felett). Az Orsay egy kicsit drágább, de még elviselhető (főleg, ha van vmi akció).Amit nem ajánlok az a Cosmos, mert ott ugyanaz van, mint a kínaiban, csak pláza áron.

Cipők meg a Deichmannban vannak jó áron.

2011. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, további infókat, véleményeket is várok! :)
2011. okt. 10. 20:00
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha enni szeretnénk, akkor azt hol érdemes? :) Köszi, de nem szegedi vagyok...
2011. okt. 11. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
megint az első válaszoló vagyok. van KFC, ami kétszer olyan drága mint a meki és fele akkorák az adagok, szóval, ha divatozni akasz egyél ott:D de ha költségkímélőt akarsz, akkor ne ott:) ezenkívül van kínai, olasz, magyaros, görög étterem, ezek kb. egy áron vannak és elviselhetőek az árak. (gyros pia 690, úgy emlékszem)
2011. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és bocs, hogy kijavítlak, de nem Árkádia, hanem Árkád a neve:)
2011. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igen, utólag már láttam hogy elírtam. :D
2011. okt. 12. 08:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Első, én is pont vasárnap voltam az Árkádban, szerintem láthattuk egymást, mert én déltől zárásig ott voltam.:DD

Amelyik üzleteket én szeretem, és van az árkádban, az a (sorrendben) : Pull & Bear, Bershka, Missy, Stradivarius, Mayo Chix, Tally Weijl, New Yorker. A többit is szeretem, csak azokat kevésbé. Zara-t mindenki úgy körberajongja, pedig szerintem semmi különös, P&B sokkal jobb cuccok vannak...

Az olcsóbb üzletek C&A, H&M, Tally Weijl, Missy...

2011. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Kaja:

KFC-ről szintén az a véleményem, mint Zara-ról. Túl nagy körülötte a felhajtás, a semmiért. Életemben még csak egyszer ettem ott (és nem, nem vasárnap az Árkádban, annyira hülye nem vagyok, hogy félórát álljak sorba), nekem nem igazán jött be, az itthoni rántotthús sokkal finomabb, KFC akkor már inkább Burger King vagy Meki, de ha lehet egyik se mert elhízok.><

Én a Star Kebab-ban ettem kebabot törökrizzsel, joghurtos padlizsánt, és kemencében sült tejberizst, nekem tetszett mindegyik. :) A szüleim a Magyaros Ételbárban (vagy a Házias Ízekben..nem tudom már, a lényeg, hogy magyaros kaját ettem) vettek kaját, nekik nagyon nem ízlett.:D

A Coffee Shop-ban jó a kv, az A Capella cukrászdában nagyon finom a fagyi, lapáttal adják (nemhiába az ország 3. legjobb fagyija : [link] )

2011. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Így azért csak jobban megy majd a nézelődés, hogy hallottam róla dolgokat. :)
2011. okt. 13. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!