Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda orrom van, mit...

Nagyon ronda orrom van, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Olyasmi, hogy van benne egy dudor.

Bármilyen ötlet jöhet, hogyan lehetne elrejteni.



2012. máj. 7. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
csapd le kisbaltával
2012. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

1. Plasztikai műtét, vagy mi

2. miért akarod elrejteni? ha valaki a barátod, az akkor is a barátod, ha kövér, ronda vagy hülye vagy! És ha valaki szeret az azért szeret, mert kedves vagy okos vagy! És ha nem vagy okos őt az se zavarja!!

2012. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Plasztikai műtét az nagyon drága nekem.


Azért szeretném elrejteni, mert szerintem mindenkinek az tűnik fel először, ezért nyáron mindig napszemüvegben járkálok.

2012. máj. 7. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

A külső igenis fontos.Pár ember szeretné elhitetni hogy a külső nem számít de igenis számít.Nagyon is fontos.A mai világban a fiatalság , fiatalos kinézet , szépség igen nagy érték.

Én azt javaslom hogy plasztikáztasd meg.Dr Rezek Ödönt javaslom.Nem nézegetheted örökre azt a ronda orrot.A doktor út nagyon szép orrokat tud csinálni.Gondolj rá úgy mint egy fogszabályozásra , egy hiba kijavítására.

2012. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen kérdést én is tettem már föl, nekem is hasonló a gondom.

De nem tennél föl egy képet az orrodról? Lehet hogy csak te látod csúnyának.

2012. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha még várni akarsz a műtéttel akkor van egy két smink trükk is hogy hogyan javits optikailag az orrodon nemtudom milyen az orrod de adhatok egy egy tippet két különböző orra.

Nagy orra-sötét bézs vagy világos barna szemhélyfestéket tegyél fültisztítóra és menny át párszor mindkét résziről az orrnak.sötét szín optikailag kicsinyíti.És ha csinálsz pár huzast az orr spicc alá optikailag rövidíted.

Görbe orra-Az ujjad végét mártsd bele alapozóba de olyanba ami világosabb a bőröd szinénel és csinálj egyenes csíkot fentről lefelé.Az egyenes vonal azt a hatást kelti hogy az orrod is egyenesebben fog kinézni.

2012. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az orrod beleillik az arcodba és csak önmagában nem valami szép, akkor nincs baj. Igen, a külső fontos, de nem külön-külön kell nézni a dolgokat, hanem egybe. Te ettől vagy különleges, ez tesz egyedi szépséggé és lehet, másmilyen orral semmilyen lennél. Egyébként meg közel sem biztos, hogy olyan ronda, mint amilyennek te gondolod. Légy szíves linkelj egy képet az orrodról, vagy egy tiédhez hasonló orról, mert ennél többet csak így lehet mondani.
2012. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
TÖRDBEbazzeg
2012. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hordj szemüveget. :)
2012. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!