Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 75/B. Kicsi vagy normális?

75/B. Kicsi vagy normális?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkatom van, 75/B-s mellem. Őszinte leszek, ez a hülye média engem is annyira elvakított, hogy nagyobbakat szeretnék, holott nem is tetszenek a nagy mellek. Hozzáteszem az enyém szép kerek, nem lóg meg semmi ilyesmi. Csak magam sem tudom eldönteni hogy most van miért szégyenkeznem, vagy nincs?
2012. máj. 8. 03:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Régi dolog, akinek kicsi van, az nagyot szeretne, akinek nagy van, mint nekem, az kicsit. Régen nagyon szerettem volna melltartó nélkül közlekedni, de nem lehetett. Ma már tudom, mindenkinek az a szép, ami az övé és ami természetes. És ami tetszik a férjnek, nekem szerencsém volt, az enyém pont így szereti. Pedig már kicsit lóg is...
2012. máj. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átlagos testalkat, 75/B-s vagyok én is, és engem nem zavar, hogy ekkora. Ha nagyobbat akarok, akkor push up melltartó, de nem szoktam. Nekem jó ahogy van. Normális fiú ismerőseimnek sem jönnek be a műmellek. Ez csak egy divatfellángolás.
2012. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kép nem ártana:P

Szerintem jó méret.

2012. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora, nem nagy, de szeretem, mert ez illik a testalkatomhoz. Szerencsére nekem is szép kerek és feszes.
2012. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!