Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szinű bikinitek van/les...

Milyen szinű bikinitek van/lesz az idei nyárra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem fekete, a top részén van egy kék virág, és a varrások is ilyen kékek. tavaly is bevált ;)
2012. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly rózsaszín kockás bikinim volt fekete övvel, meg egy fekete sima egyszerű bikinim is volt váltásnak. Idei is az lesz szerintem ami tavaly volt, mert nekem nagyon tetszik és még semmi baja nincs. Lehet fogok majd venni valami újat ha látok egy nagyon szépet, de nem biztos. 17/L
2012. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden nyáron ugyanaz van: fekete alapon színes absztrakt minták.
2012. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
narancssárga. Tök jól mutat a lebarnult bőrhöz. nekem legalább is jól áll. Ez még a tavalyi, de tavaly nem sokat strandoltam, semmi baja nincs, a Hervisben vettem, idén is ilyeneket árulnak. 25/N
2012. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arany színű. Konkrétan ez: [link]
2012. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!