Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hiányzik belőlem az a plusz....

Hiányzik belőlem az a plusz. Ezt hogyan lehetne "megszerezni"?

Figyelt kérdés

Átlagos vagyok,hosszú barna haj,barna szem,átlagos alkat,semmi extra,semmi plusz.Amikor megyek az utcán észre se vesznek a fiúk.Pedig tényleg nem vagyok ronda,csak nincsen kisugárzásom.A myvipen láttam egy csajt,aki nagyon szép volt,és neki kisugárzása is volt,de ha én készítek magamról egy képet,olyan jellegtelen,semmilyen lesz.

Röviden:nincs kisugárzásom.Ezt lehet vhogy szerezni?


2009. jún. 24. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze csinálj valami átlagon felülit húzd ki szépen a szemed öltözködj kihívóbban mosolyogj sokat
2009. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Jajj, myvippel nagyon kell vigyázni.

Sokáig én sem találtam magam "elég" stílusosnak, és én is néztem ilyen lányokat, akik a suliban járnak, hogy milyen a "kisugárzásuk"...aztán egyik reggel hallottam beszélni az egyik ilyen lányt, nem messze vette (vagyis tett úgy, mintha vette volna) át a váltócipőjét...és rájöttem, hogy egy akkora nulla! Ahogy beszélt, a szavaiból éreztem, hogy szegénynek semmi esze, és attól, hogy drága ruhákban öltözködik, és vékony, és nem mosoly, és "trendi", attól még nem valami nagy ász...

Szóval rájöttem, hogy hagynom kell ezeket a lányokat, és már tudatában vagyok annak, hogy sokkal jobb vagyok náluk. Tanulok, olvasok, amitől intelligens leszek és a humorom sem rossz. A külsőm nekem is átlagos...de rájöttem, hogy ők sem szebbek. Csak azért, mert sok emberrel összehaverkodnak, csak azért mert kedvesek, nem jelenti, hogy azok is...engem sokan utálnak, látom a nézésükből, de egyáltalán nem zavar. Akik meg ismernek, nagyon ragaszkodnak hozzám, és tudom, ez a lényeg! (hiába, kicsit szélsőséges vagyok...)

2009. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elöttem szólónak is az ilyen csajokkal kapcsolatban, de az hogy legyen kisugárzásod ettől függetlenül fontos, és egyáltalán nem negatív. Mosolyogj sokat és érezd jól magad a bőrödben, Ha úgy gondolod, hogy túl átlagos vagy (ami amúgy egyáltalán nem biztos) akkor vállalj be pl egy extrémebb frizurát pl színes melírt bele vagy nagyon rövided vagy ilyesmi és jobban fogod érezni magad. De ha ez túlzás, akkor csak az öltözködésedet dobd fel vicces kiegészítőkkel pl óriási színes napszemüveg vagy ilyesmi, és máris nem leszel olyan átlagos :P
2009. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Ha pluszt akarsz magadon akkor vegyél színes ruhákat,színes kiegészítőkkel(ékszer,öv,sapka),a frizurádat feldobhatod néhány melírrel,esetleg egy hajpánttal,járhatsz szoliba,hogy szép barna legyél(bár,szerintem ez felesleges),manikűrössel kifestheted a körmeidet,nem muszáj műkörmöt tetetni,sminkelheted magad,ha tetszenek a piercinggek akkor csináltathatsz,alkalmakkor vehetsz fel magassarkút,szoknyával...Sok mindenen lehet változtatni!


És még egy valamit kifelejtettem:az a mosoly(jó kedv).Egy szomorú(csendes) lányt nem sűrűn néznek meg a fiúk,de aki vidám azt annál inkább.


Ja és a vipen lévő lányokra ne is figyelj!Ott még a legrondábbak is úgy pózolnak be a képeken,mintha ők lennének a legszebbek.

2009. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2és fél éve amikor a barátom felfigyelt rám a myvipen nagyon boldog időszakomat éltem...és ez látszott rajtam! hosszú barna hajam volt,átlagos barna szemem de jól éreztem magam a bőrömben! Mostanáig,most elég labilis vagyok,egyszer sírok máskor veszekszek néha azért van jókedvem is.....ha meglátom magam egy képen rosszul vagyok a látványtól. Ha vissza gondolok akkor látom mit csináltam akkor jól,buliztam,elfogadtam magam és az az igazság h le is voltam fogyva akkor...

Most próbálok újra önmagamra találni,és szerintem ehhez nem kell sem színes melír,sem feltűnő ruházat,hisz régen sem voltam olyan mégis boldog voltam! Ami meg volt azok a barátok voltak(ma már mindenki szétszéledt a világban..)Te se depizz,inkább örülj a legapróbb szépnek is,jó tudom ez sablon szöveg,de szerintem van benne valami..

2009. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!