Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy képes valaki úgy élni,...

Hogy képes valaki úgy élni, főleg egy fiatal lány vagy fiú, hogy hiányzik mondjuk az első foga?

Figyelt kérdés
Számomra elképzelhetetlen, hogy amint történne valamilyen baleset, nem erre gyűjtenék azonnal, hogy megcsináltassam. (Nem azokra gondolok, akik éheznek, és nagyon kell a $)
2011. jún. 21. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valakivel ilyen történik, egyértelmű, hogy arra gyűjt...
2011. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hidd el, nem!

Kapásból van 5 ember, akit ismerek (látásból csak) és nem csináltatja meg.

egy 18 éves lánynak 4 éve tört ki a legelső, és azóta olyan, sosem mosolyog, szégyelli. de telefonja jó van neki, de miért nem a foga az első?

vagy egy 22 éves fiúnak a 4. foga tört ki teljesen 1 éve és azóta úgy flangál, de a ruhája márkás és a haja mindig be van festve meg vágatva van mindenféle menő fazonra.


ez csak két példa volt. nem tudom megérteni.

2011. jún. 21. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
van egy lány osztálytársam akinek hiányzik az első foga... hát eleinte nagyon furcsa volt megszokni mert akarva akaratlanul azt nézed... de pont nemrég beszélgettük hogy már 2 éve osztálytársak vagyunk és fel sem tűnik hogy nincs elől foga annyira megszoktuk :D egyébként nem igazán pénzesek és ezért nem tudják megcsináltatni
2011. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyszer félbetörött az egyik első fogam. elég rossz állapotban volt , de elölröl nem látszott.( ki volt fürkodva idegelve ) egy laza szendvicsbe meg beletörött. majdnem sírtam. de mindjárt , időpont kérés a fogorvosnál. de igy is vagy másfél hónapra rá volt helyem. most már teljesebb a vigyor a képemen.


én magam gondoltam ugy , hogy ki kell javítani a csorba fogam , nem az asszony javasolta hogy jobb velem ugy.


és akkor nem is beszélve ha valakinek teljesen hiányzik.

2011. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
23:19 -nél van a helyes hozzáállás!
2011. jún. 21. 23:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az első 4-ben lenne hiány, azt azonnal megcsináltatnám.. De annyira rossz minőségűek a fogaim, hogy már van két porcelánfogam, meg kellene hogy legyen még 3, de nincs már annyi pénzem.. Egy fog kb 70 Euróba jön ki, rengeteg. Sorra romlanak a fogaim, hiába tömetem be, gyökérről romlanak, belülről. Hamarosan ha igy folytatja, akkor az össz fogam mű lesz. Van egy, ami elég hátul van, azt nem is fogom megcsináltatni még jó ideig, mert tényleg nincs lóvém.
2011. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos nekem is nagyon gyorsan romlanak :( sőt hiába tömetem be 1 év és a tömés mellet újra kezd szuvasodni, az első fogaim meg nem állnak sorban :D de úgy vagyok vele, hogy egyenlőre míg nincs pénzem megcsinálni addig mást nem tudok tenni mint a lyukasakat betömetni, de fogszabályozóra vagy porcelán fogra nincs pénzem, hogy szépen sorba legyenek, leginkább azt bánom, hogy nagyon szépek lennének a fogaim szóval nem túl nagy nem kicsi nincs vámpír fogam nincs köztük hézag és még fehér is....de bezzeg kurv@ gyorsan mennek tönkre és nem állnak katonás sorrendben :(:(
2011. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
hugom szegénykém elesett úgy, hogy beütötte a száját egy kiálló kőfélébe...azt letört félig az első foga...első dolga volt, hogy megcsináltatta...én se tudom elképzelni, hogy ha látszik, hogy nincs, ne csináltassam meg...esztétikailag egy hátsó fog ami nem látszik nem zavar....
2011. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, de van egy ismerősöm, aki úgy tűnik nem, viccet is csinál belőle, pl. berakja a cigit a foga helyére. Elég bizarr, de ha neki tetszik...
2011. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!