Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kihullott, vagyis inkább...

Ha kihullott, vagyis inkább kitéptem a szempilláimat meg letörtek, akkor az ugyanolyan sűrűn meg hosszúra nő vissza?

Figyelt kérdés
A műszempillával kijött meg letört majdnem az egész, mert nem mentem el leszedetni hanem leszedegettem magamnak... Azt tudom, hogy visszanő, csak pl. a szemöldöknél az első szedés helyén ritkábban nő vissza ha jól tudom. Ugye a szempillánál nincs ilyen és ugyanolyan lesz mint előtte?

2012. máj. 9. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

én úgy tudom a szempilla nem nő vissza!

tv-be volt egy színésznő aki nyilatkozta hogy leborotálta gyerekként a szempilláit mert azt hitte olyan mint a szőr dúsabban nő vissza,na hát azóta sincs szempillája :D

2012. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a suliban van a titkárnő, akinek nincs szempillája. Elég fura, de sose látni még közelről se akár pár milliméteres szempillákat se.
2012. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nekem már nagyon sokat nőtt mióta megkínoztam.. olyan másfél hét alatt kb :D szóval nem attól félek hogy nem nő vissza hanem hogy esetleg rövidebb meg kevesebb lesz mint volt a műszempilla előtt. akikkel történt már hasonló azoknak nagyon megköszönném ha leírnák a tapasztalataikat:)
2012. máj. 10. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
ricinusolajozd :) nekem is sokat segített a szempilla növekedésében (mondjuk én nem téptem ki:))
2012. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ricinusolajozom már kb egy hete, hajamra is használtam már és azon segített és most úgy tűnik hogy a szempillámnak is jót tesz :) de azért köszi a tippet!:))
2012. máj. 11. 14:34
 6/6 anonim válasza:
Erre kíváncsi lennék, ugyan is én is pont ugyan ebben a cipőben járok.Mint látom ez korábbi esemény, ezért is érdekelne , hogy vissza nőttek-e ugyan olyanra és , hogy a ricinusolaj segített-e ?:)
2012. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!