Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tatám emlékére melyik mondatoc...

Tatám emlékére melyik mondatocskát tetováltassam magamra? (lent)

Figyelt kérdés

endless love

love you always

together forever

with you forever

we only part to meet again (ez nagyon tetszik meg a többi is..)


2012. máj. 11. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó
2012. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is az utolsó, a többi inkább szerelmi témájú
2012. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem az a legjobb... Nagyon szeretem őt és tudom, hogy egyszer újra találkozni fogunk, ez könnyít kicsit a mostani helyzeten...
2012. máj. 11. 09:54
 4/9 A kérdező kommentje:

Már a betűtípust is kinéztem és itt lesz a tetkó mint a lánynak, csak azt nem tudom előre vagy hátra nézzen a felirat..vagyis hogy fentről vagy lentről kezdődjön. :S


[link]

2012. máj. 11. 09:55
 5/9 anonim ***** válasza:
de cuki vagy :D jó ötlet! támogatom :P
2012. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.. És erre a betűtípusra gondoltam: [link] csak picibbe. És azt hiszem úgy lenne a jó, hogy fentről kezdődjön az írás, vagyis elölről látszódjon, nem úgy mint az előző képen a tollas lánynak. Szerinted? :SS
2012. máj. 11. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:
a betűtípus jó, de legyen függőleges szerintem, pont mint a lánynak...az olyan elegáns és szép..a vízszintes kicsit olyan könyv hatás...mintha egy élő könyv lennél és teleirtak volna...mindenképpen a függőleges!
2012. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen-igen, függőleges lesz, nekem is úgy tetszik jobban :)! Még azt nem döntöttem el csupán, hogy hogyan legyen, fentről vagy lentről legyen olvasható.. Á nagyon határozatlan vagyok most. :S
2012. máj. 11. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmult mint szäz gondolat, de tettek örzik, nem szavak.
2012. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!