Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tennétek sorrendbe az...

Hogyan tennétek sorrendbe az alábbi teendőket a ballagás napján?

Figyelt kérdés

-fürdés, szőrtelenítés, testápoló, körömlakk

-felöltözés

-fodrász (oda 15 p, vissza szintén annyi séta)

-sminkelés (magamnak csinálnám, ilyesmi natúr lesz: [link]


Nem szeretnék semmiféle bakit, stb.

Ti felvennétek testszínű harisnyát? Térd fölé érő szoknya lesz rajtam, és maggasarkú. Gondolom marha meleg lesz, hisz júniusban lesz.


14L


2012. máj. 12. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


(a smink jó képe)

2012. máj. 12. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Emlékszem, amikor tavaly én is ilyenen aggodalmaskodtam. :) Az a fő, hogy mindenre legyen elég időd.

Nekünk a ballagás du. 5 órakor volt, amint hazajöttem kb. 1 órakor neki is álltam. -Persze, ebéd, kis pihenés volt előtte. - Fürödtem, a szőrtelenítést megcsináltam előtte este, így csak átmentem újra a lábamon. Körömlakkot is érdemes előtte lévő napon megcsinálni, mert könnyen elronthatod a kapkodással, sietséggel. Ha jót akarsz magadnak, mindenképp ezt teszed, tapasztalat. :D A hajamat magam készítettem: begöndörítettem. Nekem a fodrásszal, menéssel nem volt emiatt gondom. Így is elég sokat elszórakoztam vele, mivel előtte nem sokat csináltam. Attól függ, hogy milyen hajad lesz és azt mennyi idő alatt készíti el a fodrász, plusz a félórás séta. Utána nyugisan sminkeltem, mert meglepően sok időm volt még. Megjegyezném, hogy ez elég jó és nagy dolognak számított, mivel akkoriban mindenhonnan elkéstem:”) Öltözés (én vettem fel harisnyát), összepakoltam dolgaimat, tükörben lecsekkoltam magam és meg is voltam, bőven időben.

Tudom, hogy nem teljesen erre gondoltál, de remélem azért segítettem. Gondold át, hogy mire, mennyi idő kell, és a fő, hogy ne kapkodj! :)

2012. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekünk is ötkor kezdődik.. A fodrászt megkérdezem majd, én kontyot csináltatok.

Köszi a tipppeket, a szőrtelenítést, kozmetikust (bajusz, szemöldök) előtte lévő nap elintézem. Így otthon lesz 4 órám :)

2012. máj. 12. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem nagyon jó sorrend.

Kb. szerintem én is ilyen sorrendbe fogom csinálni,csak nálunk cinkes,mert délelőtt kilenckor kezdődik,és keljek fel vagy öt órakor,mert a fodrásznál meg rohadtsokan lesznek :)

2012. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én megmondjam hogy? Fél 9-kor felkelek megreggelizem, gépezem, felveszem az ingem, elindulunk bemegyek az iskolakapun. Bár én fiú vagyok de ennyi. (Amúgy ezt kicsit gúnyosnak szántam mert még egy lánynak se kéne ennyit készülődni)

14/f

2012. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!