Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek modell 167 cm-rel?...

Lehetek modell 167 cm-rel? Alkatom vékony, de magasság miatt nem tudom. és az orrom se pisze :/? L/21

Figyelt kérdés
fotó modell biztosan hamarabb, mint kifutón. de lenne 21 évesen még esélyem. sokan mondják h arcom egzotikus karakteres lenne esély. de nem tudom a környékemen nincs modell ügynökség és félek már kiöregedtem. csak kinevetnének ott.

2012. máj. 14. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

egy próbát megér:)

sok sikert

2012. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

167 cm-el csak fotó modell lehetsz.A kifutó modelleknek magasnak kell lenniük. +175 azt hiszem.

Egyébként fotómodellnek alkalmas lehetsz ha egyedi az arcod.Próbálkozz.De 21 évesen még bőven beleférsz a "szakmába".

2012. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Hát őszintén szólva az esélyed kb. egy nagy nulla.

Próbálkozni persze lehet, de ha pénzt akarnak kérni tőled bárhol, bármiért, akkor csak le akarnak húzni, ezzel legyél tisztában. Akit tényleg akarnak, mert látnak benne reményt, annak fizetik a cehhet.

Túl alacsony is vagy, és tetszik, vagy sem, túlkoros is (ehhez a szakmához legalábbis, máshoz nem :D)

Fotómodell nem létezik, a gyakorlatban azok is a magas, modellalkatú lányok közül kerülnek ki, mert csak arra van kereslet.

2012. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fotómodell lehetsz, de igazából hiába a szép arc, ha a kisugárzásod nulla..Írás alapján nem tűnsz határozottnak, félsz attól, hogy kinevetnek.. Egy modell magabiztos, minden pillanatban. Ne legyél modell, csak higítanád a szakmát.
2012. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. utolsó kommentelő .ó köszi a jellemrajzom. minden vagyok csak szerénke nem.:D. érdeke h egy mondantból kiveszed h kisugárzásom í, meg stb. ha ebben a dologban nem vagyok biztos, akkor bizonyára az élet semmék területén?érdekes.:DDD.
2012. máj. 15. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:
A mit sem érő modellügynökségeknél persze, ha van pénzed hozzá, szívesen fogadnak, de egy igazinál 175 +
2012. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem....pár hónapja csináltattam profi portfóliót.Elküldtem pár ügynökségre,a legnagyobb másnap már írt is.Mikor mondtam hogy 167 vagyok már nem kellettem:(
2012. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eDenise válasza:
Eloszoris a 3. hozzaszolonak uzennek. Nem tudom hogy benne van e a szakmaban, de azton bizton allithatom hogy azert en valamennyire igen. En pontosan 167 cm vagyok es majdnem felevet toltottem Kinaban majd pedig Torokorszagban. Most is keszulok kulfoldre es nem mondom hogy egyszeru ezzel a magassaggal, de ha erdekel a divat, a szepseg vagy csak egyszeruen penz keresesi lehetoseg miatt vagnal bele, akkor kezd el minel hamarabb. 21 evesen meg siman benne vagy a keretben. :) Sok szerencset hozza.
2012. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!