Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak száj piercing...

Hogyan csináljak száj piercinget egyedül?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj? Mivel csináljam meg?
2012. máj. 16. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te csinálod akkor fájni fog, mert holt biztos hogy elrontod vagy elhúzod az időt, és úgy még jobban fáj.

Egyébként alkoholba mártott tűvel meglehetne csinálni, de azt tanácsolom, hogy inkább menj el egy piercinglövőhöz, megcsinálják szülői engedély nélkül is. De ha van még kérdésed a piercinglövésről, írj, nekem ez a szakmám.

2012. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Piercinglövés? Te sem lehetsz a szakma királya!

A piercinget szúrják, kifejezetten hangoztatja ezt minden piercer.

A másik, hogy 18 év alatt normális szalonban csak szülői beleegyező papírral csináltathatsz piercinget.

Amúgy igaza van az első válaszolónak, ne szúrd otthon.

2012. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Youtubeon sok videó található, és jó pár helyen részletesen le van írva. Google a barátunk. Én is hasonlón gondolkozok, úgyhogy utána néztem. :D
2012. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!