Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van korhatár a piercing...

Van korhatár a piercing készítéshez?

Figyelt kérdés

Én a magam részéről nem érdeklődöm a testékszerek iránt, fogalmam sincsen ez hogyan működik, de a húgomhoz cserediák jön, aki szeretne nálunk piercinget csináltatni, lévén Magyarországon jóval olcsóbb mint náluk.


A szülő engedné, viszont nyilván nem megoldható, hogy jelen legyen, szükséges valamilyen formanyomtatványt kitöltenie, vagy egy 16 éves lány már egyedül is csináltathat ilyet?

A törvény, vagy üzlet szabályozza ezt?


Debrecenben melyik helyet javasolnátok, ami megbízható?


Előre is köszönöm a segítséget :)


2012. máj. 17. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ahol csináltattam,ott ki volt írva,hogy 18 év alatt csak szülői engedéllyel lehet. Ezt konkrétan nem tudom,hogy ellenőrzik,én már 18 felett voltam akkor. De elnézve a sok 13 éves csírát telelyuggatva,nem gondolom,hogy mindegyik szülője engedte volna..szerintem be kell próbálkozni pár helyen,nem veszik komolyan ezt. Személyit el sem kérik,ha kinéz 18-nak,kérdés nélkül belövik. Én is kinéztem 15-nek a8 évesen.:)

23/L

2012. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"18 évesen" (bocsi) :)
2012. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Én is elmúltam már pár éve 18, csak azért érdeklődöm, mert nem lesz olyan sok szabadidejük, hogy szalonról szalonra mászkáljanak. Nem szeretném, hogy egy papír aláírásán múljon az egész.

2012. máj. 18. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 18 alatt csak szülői engedéllyel lehet, de ha kinézel 18-nak(vagy többnek) simán beszúrják, nem kérnek személyit
2012. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!