Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Undorodom ezektől a szoláriumo...

Undorodom ezektől a szoláriumozott műnőktől. Ez normális érzés?

Figyelt kérdés
Annyira mesterségesnek, természetellenesnek tartom az ilyen pirított ..bancokat. Más férfiaknak ezek bejönnek? Ezek szerint igen, ha ennyire nyomják a szolit. Miért nem lehet természetesnek lenni? Miért fogadja el a társadalom az ilyen műnőket?
2012. máj. 19. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én meg undorodom a kigyúrt, kopasz pasiktól. Ezek pont egymáshoz valók :)
2012. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is ugyanúgy undorodom azoktól. De egyes nőknek meg ilyen gusztustalan kinézetű férfiak kellenek.
2012. máj. 19. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert különbözőek vagyunk, és nem mindenkit áldott meg a Jóisten ízléssel.
2012. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem vannak ilyen műnő ismerőseim, de nagyon rondák, már szinte fekete a bőrük. Szerintem szebb a természetesség. Inkább valaki legyen fehér bőrű, de természetes, még az is sokkal szebb! :)

L/20

2012. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok ribanc, szard le őket...
2012. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább legyen barna mint hófehér d vitamin hiányos...
2012. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Olyanról még nem hallottál, aki nem tud lebarnulni, mert eredetileg olyan a bőre??? Akik eleve vörösek azok sohasem lesznek barna bőrűek!
2012. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is undorodom tőluk, Műhaj, műköröm, műcici, műszáj, műszempilla... minden mű. Az a legdurvább mikor egy hófehér szőke cigánybarnára szolizott bőrrel rohangál és rózsaszín szájfényt ken magára ami úgy csillog mintha belecsókolt volna az étolajba.

másrészt a kockás hasú izmos pasik is gusztustalanok.

2012. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*hófehér hajú
2012. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!