Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Star...

Mi a véleményetek a Star Nature parfümökről?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi hogy milyen az illata(mármint hogy túl tömény vagy kellemes), mennyire tartós, megéri-e az árát, és ez olyan "gyerekparfüm" szerű?? csak mert nagyon szeretem az ilyen édes illatokat mint például a csoki,rágógumi, vattacukor,vanília. de hogyha nagyon gagyi inkább nem csesznék l rá pénzt:)

2012. máj. 21. 22:47
 1/5 csokissüti002976 ***** válasza:

Szerintem a legtöbb parfümje rossz... Szerintem. Amik nekem bejönnek: trópusi gyümölcsös, sárgadinnyés, tiramisus. A vattacukros határeset. Nekem van tiramisus és vattacukros.

Lehet,hogy hülyén hangzik, de a vattacukrosnak néha rossz, néha meg jó illata van. Mármint... nem a véleményem változik, hanem a parfüm, vagy nem tudom. Amikor jó, akkor rendes vattacukros illata van, amikor nem, akkor meg ilyen gagyi sz*r. nem tudom, hogy hogy van ez. :D

2012. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom te írtad le már -e ezt a kérdést,nem akarom akkor ismételni önmagam,de nekem az a véleményem hogy ez nem parfüm!!

Nekem is van és én testpermetnek használom a rágógumisat,mert kb addig tart az illata mint egy tusfürdőnek! Jó amúgy szeretem az illatát,bár így már december óta megvan és már unom az illatát nagyon de amúgy tényleg nem ér többet mint egy átlag testpermet!

2012. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, a gyerekparfümmel kb. beletaláltál.

Nem tartós, nekem határozottan gagyi illat, de max. anyukád érezheti, mert mire kilépsz az ajtón, már rég elszállt. :D

De megszagolod, aztán ha tetszik, egyszer beruházhatsz rá, nem olyan nagy tétel. Bár tény, hogy kb. ennyiért is lehet néha jobbakat találni, kicsit többért meg sokkal jobb illatot. :D

De ez ízlés kérdése, olyan úgysincs, ami mindenkinek jó lesz, szóval felesleges is vitatkozni róla. :D

2012. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vattacukros van, és tartósabb mint a többi parfümöm, és nagyon szeretem. :)
2012. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gagyi az összes, ezek nem is parfümök. Valakitől kaptam olyan vattacukrosat, hát a könnyem kicsordult a szagától, vécéillatosítónak használtam, de úgyse bírtam elviselni, úgyhogy nekiajándékoztam a 8 éves szomszédkislánynak. Inkább tegyél félre a zsebpénzedből és használj igazi parfümöt.
2012. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!