Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing olyan lányon...

Köldök piercing olyan lányon is jól mutat, akin van 5-7 kg felesleg 170 cm-hez?

Figyelt kérdés

Csináltatnék köldökpiercinget mert régóta tetszik, de van egy kis pocim (nem nagy, de én utálom), van rajtam kb 5 kg felesleg, de arányosan oszlik el.

Szerintetek így van értelme megcsináltatnom, vagy csak nevetséges lennék?


2012. máj. 22. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg a közeli barátaid, hogy mit szólnának hozzá. Vagy tegyél fel képet magadról arc nélkül.
2012. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
nekem is van hasam.ès piercingem is van.tojok màsok vèlemènyère.nekem tetszik a tobbi ....
2012. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem rajtad még szexibben fog állni, mint egy lapos hasú csajon! Kép alapján azonban többet tudnék mondani! :)
2012. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
ha tetszik csináltasd meg,sok hastáncosnak is van,pedig ők átalában növesztenek egy kis pocit:)
2012. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak lapos hasban szép.
2012. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz! :)
2012. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg :) Ha egyszer mégis meggondolod magad, kivehető :) Csak gondolj bele, h egyszer kisbabát is akarsz és nagyon sok anyuka panaszkodik, h a köldökpiercingje iszonyat ronda lett a 9 hónap alatt, és utána se lett az igazi... (a bőr nyúlik, feljebb 'csúszik' az egész lyuk...) és láttam, tényleg ronda egy vmi volt :S
2012. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, töltök fel képeket:

[link]


[link]



Nem húztam be a hasam, nem szépítem a dolgot, hiszen a nap 24 órájában úgysem tudnék figyelni rá, csak mert piercingem van.

2012. máj. 22. 12:32
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Csináltad meg, ha szeretnéd és kész.

Max. nem mutogatod és nem kapsz a bunkó emberektől beszólást.

Én sokkal nagyobb darab vagyok és a cickóimban van piercing, bár azt nem sokan láthatják. :D

2012. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Első vagyok. Örülök, hogy tettél fel képet. Szerintem átlagos hasad van, nem kell szégyellned.
2012. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!