Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nos, az gáz ha egy kb.185...

Nos, az gáz ha egy kb.185 cm-es lány még felvesz mondjuk egy 14 cm-es cipőt? Az már nagyon durva magasság, vagy a fiúknak tettszik?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz, így is nagyon magas vagy. Én 165 vagyok, és felvettem egy 6 centis magassarkút, és úgy magasabb voltam kb mindenkinél, elég kényelmetlenül éreztem magam. :)
2012. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért gáz,mert a pasik sokasága a 180 és 2 méter között van,182-3 az alapmagasság(én mondjuk jó 10 cm-rel alacsonyabb vagyok),és minden pasi frusztrálva érezni fogja magát,és nem fog odamenni hozzád, mert milyen már az,hogy ő alacsonyabb nálad...(ezt hívják kisebbségi érzésnek pszichológiából, és nem, ennek semmi köze nincs az etnikumokhoz)... szóval ne tedd,hacsak azt nem akarod, hogy senki ne menjen oda hozzád...vagy csak részeg barmok
2012. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az volna gáz, ha egy pasi venne fel magassarkút. Bár manapság...
2012. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet kapni 14 centis sarkú cipőt? én 167 cm vagyok de sose vennék fel ekkora sarkat. Túl magas vagy, így inkább csak átlagos sarkakkal(5-7 cm) járkalj, az sokkal csinosabb is, mint a durung cipők. Az senkinek sem áll jól!
2012. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
figyelj 185+14=199 szval magyarul 2 meter magas lennel no letedre...ez azert eleg durva, kiveve persze ha csak nem egy kosarlabdassal akarsz osszejonni :) jo most komolyan a viccet felreteve te igy is eleg magas vagy, a helyedben nem is igazan hordanak magassarkut, vagy max egy 5cm-st
2012. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nyugadtan vegyél fel egy 20 cm magas platform cipőt
2015. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!