Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Ki mennyi pénzt költ...

Csajok! Ki mennyi pénzt költ magára átlagosan egy hónapban?

Figyelt kérdés

Mennyit költesz ruhára, cipőre, kiegészítőkre havonta?

Lécci azt is írd meg, hány éves vagy, és van e már saját kereseted.


Csak kíváncsiságból kérdem amugy... :)


2012. máj. 27. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy nullát, de legtöbbször csak alig néhány ezer forintot.

19/L, nincs saját keresetem.

2012. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

5000 Ft körül

15/l és persze nincs saját keresetem.

2012. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ruhákra,cipőkre két havonta megy el nagyobb összeg,de ékszerekre,kiegészítőkre gyakrabban,ha megtetszik valami...A kozmetikumokra havonta egy tizes biztos,de a legtöbbjét ezeknek (krémek,stb.) elég 2havonta megvenni. Néha (ilyenkor egyre gyakrabban) ùszójegy,fitness. Hm...ja igen,fodrásznál jó ideje nem voltam,mert növesztem a hajam,szval arra nem kell. Tehát összegezve,melyik hónapban mennyit,de pár tizezrest szinte mindig. 18 L,nincs még saját keresetem.
2012. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Összességében elég sokat, de mégis mindig úgy érzem, hogy kevés :)

Csak öltözködésre kb. 10-20 körül, a többire újabb 10-20 körül. Plusz ebben a hónapban végre megleptem magam egy gyűrűvel, mert a páromnak hiába mondom már évek óta. Ja és vettem láncot is az 1 éve kapott medálomhoz. A kettő egy 10-es volt.

Juj, ez nagyon soknak látszik így leírva, de apránként nem is tűnik fel :)

Kicsit elszaladt velem a ló, mert 2x annyit keresek egy ideje és mert megérdemlem :)

Na de 5 év itthonlét után (gyed, 2 gyerekkel) muszáj felfrissítenem a ruhatáram...

31N

2012. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

változó, nyáron kevesebb a baj a bőrömmel. ruhákat turiban veszek, 5000 ezer elmegy rá általában. kozmetikushoz 3 hetente megyek, az egy ezres, fehérneműmániás vagyok, havonta vagy 10 új bugyit beszerzek. összesítve ez kb egy tízes havonta.

18.L, a suli mellett alkalmi munkáim vannak, ebből költekezek.

2012. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám ezt igy megmondani...Van hogy elmegyek és össze-vissza mindenfélét vásárolgatok, ruhát, kozmetikai termékeket, amikből épp kifogytam és akkor akár 50E is elmehet egy hónapban. De van hogy alig veszek valamit, csak ha pl épp elfogyott a szemceruzám akkor veszek, vagy ha kell már egy új melltartó akkor azt...és akkor max egy 15 megy el...

20éves vagyok és ösztöndíjból fizetem.

2012. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem sokat költök. Ruhákat nem veszek minden hónapban, csak akkor, ha szükséges, és/vagy ha nagyon megtetszik valami. Mostanában viszont egyre többször megyek turiba is. A múltkor pl. egy tök jó állapotú fekete ruhát vettem 500Ft-ért, nagyon jól néz ki, anyum szerint jól is áll!

Kozmetikai termékeket sem kell minden hónapban venni, hiszen 1-1 arckrém, tonik, sminklemosó stb. min. 2 hónapra elég, de van, hogy tovább is.

Amit időnként veszek még, az a hajvitamin, de ez 1000Ft 2 havi adag.

Kiegészítőket random mód szoktam venni, amikor jön a vágy, hogy vegyek, akkor veszek. Most pl. láttam egy gyönyörű bizsu nyakláncot, nagyon megtetszett úgyhogy megvettem. Ráadásul akciós volt. :)


Állandó keresetem nincs, tavaly nyáron dolgoztam, így nem csak a szüleim pénzét költöm, hanem a sajátomat is. És most is szeretném menni nyáron dolgozni, hogy lesz-e meló, az már más kérdés..

Ja és a lényeg, egy hónapban szerintem kb. 5000Ft-t költök. Persze, amikor ruhatárfrissítés vagy hasonló van, akkor többet, máskor meg néha kevesebbet.

17/L

2012. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok, nincs keresetem, így annyira nyilván nem sokat. Turizni járok, sokkal érdekesebb ruhákat szerzek így, ráadásul olcsón juhé : D

Sminkeket akkor veszek ha elfogy, közepes árkategóriában, mondjuk háromhavonta egy korrektort meg félévente egy púdert + apróságokat

cipőt nem veszek csak úgy, azt valahogy mindig nagyon nagy kiadásnak érzem, szóval csak ha az évszak megkívánja vagy teljesen tönkrement a többi vagy ilyesmi..

ékszereket is általában bolhapiacon vagy régiségben veszek, szebbek és olcsóbbak mint a boltokban, és nem kell félnek hogy szembejön velem az utcán.

összességében mondjuk havi 1000 sminkre ha elosztjuk, ruhára kb 500 ha átlagolunk (múltkor vettem 15 db ruhát 1500 forintért és egyáltalán nem gagyik, vagy nagyisak vagy akármi..eléggé örültem : D)

kiegészítőt is akkor ha megtetszik valami, mondjuk átlag havi 500 az is.

szóval a végösszeg tatatataaam 2000 ft.

2012. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
16L nincs saját keresetem. hát ruhákra, kiegészitőkre havonta 30-40ezer. sminkre kb kéthavonta egy 10es (alapozók szempillaspirálok) aztán heti egyszer szolizok egy alkalom 900ft. kb ennyit.
2012. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!