Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőke festéket ajánlaná...

Milyen szőke festéket ajánlanátok? Most barna vagyok, szőke szeretnék lenni, olyan mint Zimány Linda. Az a szín nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

Sajnos sehol nem találom, hogy neki hogy csinálják. meg semmi hasonlót nem találok. gondolom neki kikeverik vagy nem tudom, de szeretnék olyan lenni.

palette tényleg sárgít?:O


2010. ápr. 30. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A barna hajra előszőkítés nélkül csak hamvas árnyalat ajánlott-különben sárgás vagy vöröses leszel.

Szerintem menj el egy fodrászkellékesbe,majd az eladók segítenek és pontosan elmondják,hogy mit és hogyan kell csinálni(általában szakképzett fodrászok).

2010. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia:)

nem vagyok vmi tájékozott festékek témában, de azt tudom, h hol szokták a haját csinálni...bár lehet csak a hosszabbítást, de lehet h a festést is...

azért megírom a címet:

[link]

remélem segítettem:)

2010. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy még lehet Hajas szalonba...mert ahol műsort vezet, ki szokták írni, hogy hajukat a Hajas szalon készítette:)
2010. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!