Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Győrben van piercinges aki...

Győrben van piercinges aki érti dolgát, steril helyen dolgozik és nem kér szülői engedélyt 18év alatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat sose fogsz találni. Ugyanis ha nem szülői engedélyjel csináltatod és mondjuk a szülőnek nem tetszik, akkor a szülő feljelentheti azt az illetőt aki csinálta... és ezzel minden tetováló szalon/ kozmetika tisztába van. és általában aláíratnak veled egy papírt ha elmúltál 18, ha nem akkor meg vinned kell a szülőt! én úgy tudom, mert nekem is így volt.
2012. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ilyen esetben természetesen nem mondanám meg hol csináltattam, nem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni a készítőt.. de köszönöm a válaszod, ment a zöld pacsi :)
2012. máj. 29. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszont az igazolványodat nincs joguk elkérni, így ha kinézel 18-nak akkor azt mondasz amit akarsz. (ezt piercer mondta mert nem nézett engem 18-nak, mondta hogy nincs joga "igazoltatni")

Bár nem tartom túl szép dolognak, főként ha valamelyik szülőd utána odamegy patáliát csinálni.

2012. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(első vagyok)Nekem piercingnél szülő kellett sőt még én kértem meg apumat hogy kérjen időpontot.

A tetoválásomnál meg elkérték a személyit mert különben hogyan bizonyítsd be hogy elmúltál 18? és aláíratták a papírt, hogy saját felelősségemre csináltattam. de hát mindenkinél másképp működik.. én mondjuk Óváron csináltattam Győrbe tuti több a lehetőség és van aki elvállalja mindezek ellenére.

2012. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!