Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért "ítélik" el sokan a...

Miért "ítélik" el sokan a köldök piercinges lányokat?

Figyelt kérdés
Kissé érdekesen fogalmaztam a kérdést,de elmagyarázom mire értettem... Szóval mostanában elég sok köldök pc-s kérdést olvastam,mert holnap én is csináltatok. Viszont,úgy látom rengeteg olyan válasz van,ahol kisebb-nagyobb atrocitások érik a pc-s lányokat.Emberek! Miben különbözik egy fülbevaló ill. egy pc? Bármikor ellehet távolítani! És miért lenne ribancos? Vannak rendkívül ízléses darabok! Mit gondoltok erről? (Illetve akinek van/volt kérlek írjatok tapasztalatokat,ápolásról,magáról a szúrásról ,mindenről:))) Előre is köszi a véleményeket! 25L
2012. márc. 22. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

ha egy izléses nőn van akkor nem ribancos,sőt dögös és érdekes.Szerintem amiatt híresült el ribancosnak,mert minden bevarrt hajú agyonszolizott töltött szájú műkörmös csajnak a "védjegye" vagyis a védjegyévé vált.


25 L

2012. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Ott lyukasztja ki magát, ahol akarja, nekem 8.


Nekem mindig az a rémképzetem támad, hogy beleakad v.mibe a piercing, és visz mindent.

2012. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Semmilyen piercing nem ízléses.,csak ma menő dolog. Főleg,akinek van rá pénze. Azt hiszik,hogy szebbek lesznek így.

A fülbevalótól azért különbözik,mert a fülben egy fülbevaló nem zavaró. A testékszerek többsége viszont igen. A köldökön pedig nem is egészséges.

Ennek ellenére nem ítélek el senkit.

2012. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Van sok-sok maradi nyárspolgár, akik, ha valaki különbözik, már ribi, meg igénytelen. Én a begyöpösödött embertípust vetem meg. Karót nyelt birkaszellem, ez határozza sajnos meg a többséget. Nem divatozok, nem menőzök, egyszerűen szeretem az ékszereket. Nem a "nagyközönség" miatt vagyok olyan, amilyen...
2012. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Első válaszoló,egyetértek. Utolsó,nem hinném,hogy "civilizálatlan." Én speciel nem azért csináltatom,hogy "szebbnek tűnjek" csupán tetszik.:)
2012. márc. 22. 20:50
 6/21 A kérdező kommentje:
"Utolsó" alatt 17F-t értettem. Másik utolsó:) : Veled is egyetértek. :)
2012. márc. 22. 20:52
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja, az a 17/ f mindenhová ilyeneket ír. Ezzel persze semmit sem csinálnak a modik..
2012. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Nemzetellenesek vagyunk mert piercingeket és tetoválásokat viselünk?:D

Ez egy vicc, kéremszépen.

2012. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Az intézetis nevelőid nemzetellenesek:D Te kis taknyos, nagyon sokat tudhatsz a hazafiasságról. Hol veretted meg magadat, szólaltál fel utoljára a hazádért? Gondolom, hogy csak netharczos vagy...
2012. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem ítélik e, mert jó van akin sexy tud lenni, van akin kifejezetten taszító. Ez egyén függő. De ha rossz helyre bökik, akkor 1, gyereked sem lehet 2, nem egészséges, főleg terhesnőkre nézve. másik meg az, hogy van akinek elfertőzödik. (Ez is egyén ill. ápoltság függő) Másik, meg, hogy ha kiveszed, akkor a heg és a lyuk megmarad, úgy mint pl a száj pircingnél is. A fülbevalónál nem. Én nem ítélem el őket. De nem is szeretem a pircingeket.
2012. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!