Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen illat a legjobb?...

Fiúk, milyen illat a legjobb? Csoki (bonbon), rózsa, magnólia, zöldalma, naracs/mandarin, gránátalma?

Figyelt kérdés
Melyik érezntéek szívesen egy lányon?
2012. máj. 30. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem hinném, hogy tudsz adni szagmintát, ezért hirtelen talán a csokit mondanám.
2012. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a csoki illatot, parfümként (én most azt is ide veszem ha hajbalzsam vagy testápoló, szájfény vagy akármi), mert valahogy furcsa, ha pedig kellemes akkor éhes leszek tőle. (Képes lennék úgy irányítani a randit, hogy beszaladhassak valamilyen üzletbe csokiért és ehessek. :D)

Ha pedig nagyon émelyítő akkor épp ellenkezőleg, a hányinger kerülgetne.


A rózsa illat általában jó, de abból is van friss és fullasztó.


A magnólia illat nem igazán tudom milyen...


A zöldalma illatát IMÁDOM!

A narancs és a mandarin illata is finom.


A gránátalmának nem tudom elképzelni, milyen illata lehet, pedig elvileg régen már ettem.


Azt hiszem én a zöldalmára szavazok.

2012. jún. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. jún. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!