Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Min változtassak? Szerintetek...

Min változtassak? Szerintetek lehetek szép?

Figyelt kérdés
Sötét szőke hajam van+ kék szemem, 170 cm magas vagyok, de nem épp a legsoványabb ember a földön, de le szeretnék fogyni kb 15 20 kilót, meg a bőrőmmel kéne valamit csinálni. És kéne valami ruházkodási-sminkelési-frizura ötlet ... Milyen ruhákat vásároljak? boltot is tudnátok mondani? Meg kéne néhány tipp bőrápolási tipp...

2012. jún. 4. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
KÉÉÉÉP nélkül NE! tegyen fel SENKI ilyen kérdést mert NEM lehet rá válaszolni!!!!
2012. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod én nagyon szeretnék tanulni valamit. Szőke hajam van, kék szemem. De sajnos én sem vagyok vékony. Viszont valamit a körmeimmel kezdeni kéne, meg a visszereimmel.


Te milyen egyetemet javasolnál?


(remélem érted az iróniát)

2012. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Igyál napközben citromos vizet, ez elősegíti a fogyást. Használj hidratáló testápolót, reggel és este. Vagy használd ezt [link] nagyon jól hidratál és még szép bőrszínt is kölcsönöz nem leszel tőle foltos! A nyáron nagy divat a maxiruha

[link] egyet szerezz be mindenképpen, mindenkinek jó, mert sokat takar és még szép is! [link] ezek a nadrágok szintén nagyon divatosak és jól néznek ki, alkattól függően, ilyet is érdemes beszerezni. Sminknél pedig minden ami élénk, világos színű kék, zöld, pink, lila, narancs stb. tusvonal, és egy kis szájfény!

[link]


[link] Frizura terén, nem tudom hogy rövid vagy hosszú, de


[link]


[link] ezek most nagyon fiatalosak és menők, a nyáron. vagy hosszú tépett haj, vagy lófarokban nagyon szép tud lenni. Esetleg valami változtatás, hajvágás, festés! Én is nemrég szabadultam meg egy fél méter hajtól, és sokkal jobban érzem magam azóta! A változás mindig gyönyörködtet!!! Én a plázát ajánlom, mert ott egy helyen majdnem meg tudsz venni mindent! És lepd meg magad valami kis kiegészítővel, egy karkötővel, vagy egy órával esetleg egy fülbevalóval! Remélem tudtam neked segíteni?! Szép legyél! :))

2012. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. jún. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!